Norma 2000

( 1.00 )

Opinie (3)

Bez wcześniejszego powiadomienia przybył na umówione

Bez wcześniejszego powiadomienia przybył na umówione spotkanie 30 minut wcześniej. Jak się później okazało osoba umawiająca wizytę wpisała 16 - 17, a mnie powiedziała, że Przedstawiciel przyjedzie po 17-tej. Był profesjonalnie przygotowany: katalogi, ulotki, a nawet kawałek okna z przekrojem profilu. Zmierzył okna. Dobrał indywidulany wymiar do "krzywej ściany". Potrafił odpowiedzieć na każde zadane pytanie i doradzić jakie okna wybrać. Po pomiarze dokonał kalkulacji. Zapytał czy cena nam odpowiada czy też ma zaproponować tańsze rozwiązanie. Po potwierdzeniu z naszej strony, że cena i jakość okien man odpowiada, wypisał zamówienie. Przekazał sposób płatności i umówił dogodny dla nas termin. Na koniec grzecznie się pożegnał.

szukałem długo takiej firmy w której ktoś się zna na tym co

szukałem długo takiej firmy w której ktoś się zna na tym co robi,akurat chcemy zamontować nowe drzwi do mieszkania i trafiłem na ulotkę firmy norma 2000,umówiłem sie telefonicznie z przedstawicielem firmy.przyjechał pan schludny i przyjemny doradził mi jaki model najlepiej pasował by do moich warunków i wytłumaczył jak działają i jak zamontowane będą drzwi,dzięki podejściu przedstawiciela do klienta udało się wybrać interesujące nas drzwi i złożyć zamówienie na montaż teraz tylko trzeba czekać na firmę montażową a jak na razie to mogę się wypowiadać w samych superlatywach

Odwiedzałeś ostatnio Norma 2000?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(3.52 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem