Marcpol

( 3.44 )

Opinie (357)

Podczas

Podczas, zakupów w tym sklepie, niejednokrotnie miały miejsce sytuacje, nie do zaakceptowania. Podczas jednej z wizyt, zapytałam sprzedawcy w tymże sklepie, który z pączków jest z nadzieniem tofii, sprzedawca stał w odległości ode mnie 20 cm, po czym odszedł nie udzielając mi odpowiedzi na pytanie. Poczułam się tam, jakbym była niewidzialna i mówiła sama do siebie.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

Świetnie

Świetnie. Obsługa bez zastrzeżeń

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo miła i pomocna obsługa.

Tak sobie

Tak sobie.

Dobrze

Dobrze. Panie sprawiały wrażenie jakby one były dla klientów, czasem myślę, że dobrze, że jest tych sklepów co raz mniej, choć szkoda tak mówić o polskiej sieci.

Odwiedzałeś ostatnio Marcpol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.20 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem