Contbus

( 3.46 )

Opinie (50)

ContBus - Igranie z życiem Pasazerów

Kierowcy uprzejmi , klimatyzacja i wygodne fotele to dobre strony podróżowania Z firmą ContBus. Niestety jazda z prędkościami powyżej 100km/h Ryzykowne manewry wyprzedzania i Igranie z życiem pasażerów to argumenty za tym żeby odebrać koncesje temu przewoźnikowi. Gdzie policja i inspekcja transportu drogowego ....

Podziękowania dla kierowcy

Korzystałam z usług Conbusa 14 czerwca br.na linii Lublin - Modlin. Uprzejmy, kulturalny, taktowny profesjonalny pan kierowca. . Wszystko pozostałe też bez zarzutu. Pomimo utrudnień na drodze podróż była bardzo przyjemna. W tej sytuacji zaczynam zmieniać na plus moja opinię o Contbusie na którym w kwietniu br. Bardzo się zawiodłam

Jestem bardzo zadowolony

Polecam, szybko, sprawnie, miło, bezpiecznie.

usługa raczej dla ludzi z iq wyższym niż temp. pokojowa

Sprawnie i wygodnie. Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z większymi opóźnieniami, chociaż jak to w życiu bywa pewnie mogą się zdarzyć. Jak komuś przeszkadza opóźnienie 30 min jak Panu niżej to polecam kolej - dowie się wtedy co to prawdziwe opóźnienie. A może samoloty? Tam obsuwy sięgają wielu godzin. Mądry człowiek zostawi sobie zapas do ostatniego autobusu, bo przecież o 30 min to może wydłużyć się nawet podróż ze względu na korki :) A sam contbusem jeżdżę do pracy w każdy poniedziałek i środę i zawsze jest ok :) Chociaż odejmę jedną gwiazdkę za nienajlepszy kontakt telefoniczny.

Nie polecam

Kurs dnia 02.06.2019 o godzinie 20;15 odjechał z ponad 30 minutowym opóźniem . Wcześniej podjechał bus, kierowca sprzedał bilety sprawdził rezerwacje i poinformował ,że autobus zaraz podjedzie.firmie udało się zabrać pasażerów z dwóch kursów jednym pogratulować pomysłowości.Szczęśliwi Ci , którzy mieli zabrać się czym z dworca mniej Ci ,którym '' uciekł" ostatni autobus.

Właśnie wracam do Lublina.

Punktualnie odjechał nowy, czysty bus. Kierowca bardzo miły, pomógł mi wcześniej wstawić bagaż. W aucie jest klimatyzacja i cicho gra muzyka. Jedzie się bardzo przyjemnie :) Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio Contbus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.50 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(0.83 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem