Contbus

( 2.96 )

Opinie (66)

Bardzo kiepsko.

Jedynym plusem tego przewoznika jest to, że istnieje i "jakis tam" transport na lotnisko jest. Kierowcy jeżdżą dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim są bardzo nieuprzejmi. Czesto zdarzają się przesiadki do drugiego autobusu w centrum Warszawy, przez co podroz się przedłuża. Załatwić cokolwiek jest bardzo ciężko - bilet zakupiony i opłacony przez Internet, samolot niestety był opóźniony, więc chciałam przesunąć bilet na inną godzinę. Kierowca zabrał mnie "z łaską" w zasadzie nie wiadomo, z jakiego powodu, bo miejsca były i bus wyjeżdżając z Warszawy nie był pełny. Zapytałam, o co chodzi, a nawet czy mam kupić drugi bilet w związku z opóźnieniem samolotu, ale nie dowiedziałam się, z jakiego tytułu ten "foch". Często u tego przewoźnika zdarzają się głupie odzywki do pasażerów i postawa typu "jak mi się zechce to pana/panią zabiorę, a jak nie, to nie" i traktowanie ludzi (którzy przecież płacą za podroz) z łaską i jak natrętnych autostopowiczów.

polecam!

dziękuję za zabranie mnie z lotniska do domu. mimo, że nie miałam rezerwacji i pod autokar doturlałam się w 5 min. z samolotu z duszą na ramieniu na chwilę przed odjazdem. komplet na pokładzie (jak wynikało z listy u kierowcy) ale miejsce dla mnie też się znalazło. takie miłe zaskoczenie :) pozdrawiam

Dziękuję

Proszę o przyjęcie podziękowań dla Pana który miał wczoraj / 31.10.2019/ kurs na trasie Warszawa - Lublin w godz. 19.30- 22.00 Syn i córka wracali do Lublina tym busem i syn jak się okazało zgubił w busie portfel z dokumentami. Dzisiaj tj w piątek 01.11.2019 ok. godz 17.00 niestety nieznany mi z nazwiska Pan z tej firmy dostarczył nam dokumenty do domu na Czubach. Bardzo dziękuję Panu kierowcy i temu nieznajomemu Panu za trud w zwróceniu zguby. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ w imieniu syna. Robert Kowalczyk

Brak słów

Brak słów na opisanie zachowanie pana kierowcy w ostania sobotę na trasie Lublin-Okecie! Bezczelny typ z kultura równą ZERU. Sposób w jaki odnosił sie do pasażerów jest nie do opisania, pomijając fakt, ze pan sylabizowal - dukal lub porozumiewal sie na migi. Jakakolwiek pomoc z jego strony ograniczyła z cudem. Skąd biorą sie tacy ludzie? Do kopania rowów polecam, nie do pracy z ludźmi. Brak słów!!!

Tragedia!

Brak kultury i buta to codzienność w tej korporacji. Zgadzam sie z powyższymi komentarzami co do skandalicznego zachowania Panow kierowców. Zastanawiające jest tylko, dlaczego właściciele firmy to tolerują? Nieciekawy obrazek przedstawiają ich pracownicy-"panowie". (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nie polecam!11

Kurs z 11.08.19 z 11.20 Pan kierowca stwarza zagrozenie nie tylko dla pasazerow ale także dla innych uczestnikow ruchu drogowego. W dodatku nieuprzejmy:(:(:( (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Mało komfortowo

Jechałam dziś z Lublina do modlina o 13.15. Pan kierowca młody mało uprzejmy( nie pomógł włożyć walizki a innej pani odpowiedział ze jak nie rozmieni pieniędzy to nie pojedzie bo szef mu nie dał pieniędzy).Jak jechaliśmy nie zachowywał odpowiedniej odległości i bardzo gwałtownie hamował.Kiepska jazda nie polecam z tym panem. Raczej doszkolenia.

Odwiedzałeś ostatnio Contbus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.07 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem