Claire's

( 0.59 )

Opinie (56)

Beznadziejnie

Ostrzegam, aby kupic dwie gumeczki za 36 zl należy przejsc droge do piekła z Paniami w sklepie. Kitowniczka boi się pracowników...

Odwiedzając sklep zostałam mile zaskoczona profesjonalnym

Odwiedzając sklep zostałam mile zaskoczona profesjonalnym zachowaniem personelu. Pani kasjerka wykazała zainteresowanie moją osobą, poinformowała mnie o aktualnych promocjach oraz umożliwiła mi swobodny wybór asortymentu. Wyboru mogłam dokonać bez zbędnego pośpiechu, pomimo kilkakrotnego okrążania sklepu nie byłam ponaglana przez nikogo ani traktowana jako jako potencjalny złodziej. Asortyment był starannie poukładany względem odpowiednich kategorii, na każdym oglądanym przez mnie produkcie była metka z ceną. W sklepie było czysto. Dzięki odpowiedniemu poinformowaniu skorzystałam z oferty promocyjnej i dokonałam zakupu w bardzo korzystnej cenie.

Jakoś obsługi jest bardzo dobra

Jakoś obsługi jest bardzo dobra. W sklepie panował porządek. Ekspedientka od razu nawiązała kontakt i zapytała o moje upodobania. Zaproponowała kilka propozycji. Poinformowała także o trwającej promocji. Nie narzucała się i w razie pytań odpowiadała na wszystkie pytania. Była bardzo uprzejma i potrafiła doradzić. Ponadto miała wiedzę o całym asortymencie.

Ten sklep dodatków dba o pełne zadowolenie klientów

Ten sklep dodatków dba o pełne zadowolenie klientów, nawet gdy po zakupie towaru, okaże się coś nie tak. Doświadczyłam tego ”namacalnie”. Zakupione wcześniej klipsy, w domu okazały się wadliwe, gdy któregoś dnia zamierzałam je założyć, a dokładniej jeden z nich, więc udałam się do Claire’s z paragonem i towarem. Ekspedientka nawet nie wnikała w szczegóły, gdy przedstawiłam jej problem, od razu przyniosła inną parę i mogłam wadliwy klips wymienić na sprawny. Obsługa przebiegła w pełni kultury i ”aurze” sympatycznej atmosfery i otoczeniu blasku, eleganckich, nawet efektownych (niektórych) dodatków.

Moja wizyta w CH Karolinka miała dotyczyć tylko sklepu

Moja wizyta w CH Karolinka miała dotyczyć tylko sklepu Auchan, ale przechodząc obok Clair, nie mogłam nie wstąpić, bo witryny wskazywały atrakcyjne rabaty. Po wejściu okazało się, że jest jeszcze bardziej atrakcyjna oferta z racji kalendarzowego Dnia Wiosny na kolczyki i klipsy – przy 3-ech kompletach, jeden był gratis. Nie oparłam się takiej propozycji i zakup był w pełni satysfakcjonujący, tym bardziej, że uzupełniłam także kosmetykę kolorową. Rewelacyjna obsługa była ukoronowaniem atmosfery, a panie błyszczały nie tylko postawą, także wiosennym wyglądem, także dodatkami. Sklep jest dość spory i ma bardzo duży wybór atrakcyjnego asortymentu, a wszystko jest efektownie i wygodnie prezentowane, można swobodnie przymierzać, wybierać różne dodatki. Nie żałowałam, że tu ”zajrzałam”, 21 marca.

Panuje porządek

Panuje porządek, lecz obsługa jest za bardzo nachalna co zniechęca klientów. Za wszelką cenę starają się wciskać produkty w promocji. Produkty są słabej jakości.

Robienie w tym miejscu zakupów

Robienie w tym miejscu zakupów, to sama przyjemność! Już na wejściu pracownice miło się uśmiechają i witają. Chętnie służą pomocą, informują o aktualnych promocjach, zachowują się profesjonalnie. Wnętrze sklepu dobrze urządzone, towar ładnie wyeksponowany. Niestety ceny trochę zniechęcają do zakupów, jednak bogaty wybór produktów i oferty promocyjne zachęcają.

Robienie w tym miejscu zakupów

Robienie w tym miejscu zakupów, to sama przyjemność! Już na wejściu pracownice miło się uśmiechają i witają. Chętnie służą pomocą, informują o aktualnych promocjach, zachowują się profesjonalnie. Wnętrze sklepu dobrze urządzone, towar ładnie wyeksponowany. Niestety ceny trochę zniechęcają do zakupów, jednak bogaty wybór produktów i oferty promocyjne zachęcają.

Na plus tylko to

Na plus tylko to, że pani sama do mnie podeszła i zapytała, co mnie intresuje. Potem obsługiwała mnie przy kasie inna dziewczyna, która nie zastosowała nawet podstawowych zwrotów grzecznościowych. Pani, która rekomendowała mi produkt, przy mnie powiedziała do kasjerki: 'weź mi dopisz tam ten produkt do moich bestsellerów, postaw mi tam kreseczkę' - szczęśliwa, że coś mi sprzedała. Takich rzeczy nie powinno się mówić przy kliencie...

Gdybym używała akcesoriów do włosów to w dniu 6 lutego

Gdybym używała akcesoriów do włosów to w dniu 6 lutego zrobiłabym całkiem fajne zakupy w ofercie 3 sztuki w cenie 2. Sklep elegancki z mnóstwem dodatków dla pań: bransoletki, kolczyki (zwłaszcza dwustronne ciekawie się prezentują), wisiorki etc. bardzo miła i grzeczna, uczynna obsługa, ekspedientka chętnie doradzała klientce w doborze kolczyków do kształtu twarzy i koloru włosów. Bogate zaopatrzenie prezentowane przejrzyście w tej stosunkowo niewielkiej placówce.

Miłe ekspedientki

Miłe ekspedientki, pytają w czym pomóc, chętnie doradzają i proponują produkty promocyjne. Mały minusik za to, że przy kasie nie zawsze ktoś stoi.

Odwiedzałeś ostatnio Claire's?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem