BONA

( 3.50 )

Opinie (2)

Robię tu zakupy od lat więc ocena będzie wynikiem dłuższych

Robię tu zakupy od lat więc ocena będzie wynikiem dłuższych obserwacji. Asortyment jest różnorodny, łatwo go zlokalizować, jest dużo promocji i chyba na tym plusy się kończą. Warzywa i owoce są bardzo złej jakości, często zwiędłe z objawami znacznego gnicia, a mimo to są sprzedawane po niezmienionych cenach. Cenę obniża się dopiero wtedy, kiedy towar w ogóle nie powinien być dopuszczony do sprzedaży, np. czarne banany, czy przeterminowany nabiał. Jeszcze jeden zarzut w kierunku cen: towary są bardzo źle oznakowane, praktycznie większość trzeba sprawdzać pod czytnikiem, a nawet jeśli cena jest dobrze widoczna, to i tak warto udać się pod czytnik, ponieważ na paragonie można mieć niemiłą niespodziankę. Niestety czytnik jest tylko jeden, a zdarza się, że jest uszkodzony. Promocje są tak sformułowane, że wprowadzają klienta w błąd. Np. na półce z wodą smakową ,,Żywiec Zdrój'' wisiała żółta kartka z informacją o promocji, na której podana była tylko marka wody i cena. Wybrałam kilka smaków, po czym przy kasie okazało się, że nie wszystkie smaki obejmuje promocja. Niestety taka informacja nie była podana. Zmieniono ją dopiero w wyniku interwencji klientów. To się niestety często w tym sklepie zdarza. Obsługa jest różna. Są panie bardzo uprzejme, ale są również nieprzyjemne, ,,warczące'' na klientów, z nadąsaną miną, a zapytane o informacje odpowiadają niechętnie, albo wręcz się kłócą. Myślę, że w dzisiejszych czasach uprzejmy personel jest absolutnym standardem! Nie wspomnę o częstych pomyłkach w liczeniu, uznam to za wynik przemęczenia, a nie świadomą chęć oszukania klienta. Niestety nie mogłabym nikomu polecić tego sklepu, jedynie w sytuacji bez wyjścia, w której niestety czasem ja się znajduję chcąc kupić coś, czego nie ma w innych okolicznych sklepach.

BARDZO PRZYTULNY MAŁY SKLEPIK W CENTRUM KRAKOWA

BARDZO PRZYTULNY MAŁY SKLEPIK W CENTRUM KRAKOWA. W SKLEPIE JEST BARDZO CZYSTO, OBSŁUGA JEST BARDZO MIŁA, UPRZEJMA I KULTURALNA ORAZ USMIECHNIĘTA. ZATOPWAROWANIE JEST WYSTARCZAJĄCE. TOWAR NA PÓŁKACH POKUKŁADANY JEST RÓWNO I ŁADNIE, CENY SA WIDOCZNE. JEDYNYM MINUSEM SĄ TROSZKĘ WYŻSZE CENY NIŻ W INNYCH SKLEPACH, ŚREDNIO O 20 LUB 30 gr WIĘKSZE.

Odwiedzałeś ostatnio BONA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.58 )

Żabka

(3.61 )

SDH Feniks

(3.77 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem