Fashion

( 4.00 )

Opinie (1)

Niedługo zbliża się wesele mojej koleżanki i do stroju

Niedługo zbliża się wesele mojej koleżanki i do stroju brakuje mi odpowiednich butów. Ostatnio znajoma poleciła mi sklep obuwniczy Fashion, więc przechodząc obok niego postanowiłam wstąpić do środka. W sklepie oprócz butów znajdują się również ubrania damskie, jednak jest ich niewiele. Buty ustawione są na środku lokalu, zaś w głębi znajduje się stanowisko kasowe. Kiedy weszłam do sklepu sprzedawczyni zajęta była obsługą innej klientki. Przejrzałam wszystkie buty i rzeczywiście kilka par wpadło mi w oko. Buty wykonane były ze skóry i ich cena wahała się w granicach 150-200 zł. Szczególnie przypadła mi do gustu para eleganckich czarnych sandałów. Zależało mi, aby miały niski obcas, więc te były idealne. Niestety nie mogłam znaleźć swojego rozmiaru. Poprosiłam więc pracownicę, która akurat była wolna. Okazało się, że buty w rozmiarze 40 są dostępne jednak mają znacznie wyższy obcas niż te na wystawie. Moim zdaniem buty w jednym fasonie powinny mieć jednakową wysokość obcasa. Średnio mi się uśmiechało kupować 10 cm szpili, więc zrezygnowałam za zakupu tych butów.

Odwiedzałeś ostatnio Fashion?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem