allegift.pl

( 2.75 )

Opinie (3)

Daję kategorię biuro

Daję kategorię biuro, choć w sklepie można znaleźć wiele ciekawych i nie tylko biurowych rzeczy. Oferta jest ciekawa, obejmuje prawie każdą kategorię, ceny także są w porządku. Odrzuca mnie tylko koszt wysyłki kurierem - 19zł. Na szczęście można się dogadać i na życzenie klienta serwis wysyła produkty Pocztą Polską. Ja kupowałam jedną małą rzecz za 5zł i nie chciałam płacić aż tak dużo za kuriera. W rozmowie przez GG z konsultantem bez problemu otrzymałam wysyłkę listem poleconym za 7zł. Od razu także poinformowano mnie o dostępności towaru i możliwości natychmiastowego zrobienia przelewu. Realizacja zamówienia trwa 2 dni, co także jest plusem.

Odwiedzałeś ostatnio allegift.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Gwiazdka

(5.00 )

Samfix Papier

(5.00 )

SZAŁ -profesjonalny sklep plastyczny

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem