Medicenter

( 2.10 )

Opinie (6)

Jest to przychodnia bardzo przyjazna pacjentom

Jest to przychodnia bardzo przyjazna pacjentom.Można wizyty umawiać osobiście,przez telefon lub internet.Lekarze rodzinni i specjaliści to doktorzy wysokiej klasy.Jak w większości placówek służby zdrowia terminy oczekiwanie na wizytę nie są krótkie ale w nagłych przypadkach nie ma problemu by być przyjętym.Personel medyczny działa bardzo dobrze.

W tej przychodni personel jest bardzo miły i grzeczny

W tej przychodni personel jest bardzo miły i grzeczny. W rejestracji obsługują sprawnie, wnikliwie przeszukują system w celu znalezienia najbliższego wolnego terminu przyjęć na NFZ. W przychodni jest czysto i spokojnie. S potkałam się tam już dwukrotnie z kompetentną obsługą.

Byłam na prywatnej wizycie u chirurga naczyniowego

Byłam na prywatnej wizycie u chirurga naczyniowego. Pan doktor pomylił się pisząc datę na recepcie. Zamiast przekreślić -poprawił i w aptece nie chciano mi sprzedać leku. Lek ten wg pana doktora musiałam wziąć koniecznie. Zadzwoniłam więc do Medicenter z pytaniem co zrobić w takiej sytuacji. Usłyszałam, że pan doktor przyjmuje u nich tylko raz w tygodniu więc skoro to pilna sprawa to powinnam szukać go w szpitalu na Banacha. Po naciskach z mojej strony pani zaproponowała, żebym przyszła do innego chirurga pracującego w Medicenter i poprosiła o nową receptę. Nie gwarantowała jednak czy pani doktor w ogóle będzie chciała ze mną rozmawiać. Oczywiście winny tej sytuacji jest lekarz ale Centrum Medyczne, które go zatrudnia i które jakoby kieruje się dobrem pacjenta w żaden sposób nie poczuwa się do odpowiedzialności. Nikt nie zaproponował mi pomocy w załatwieniu tej sprawy. Medicenter zainkasowało 150 zł i na tym jego rola się skończyła.Będę omijać szerokim łukiem!

Ogólny wygląd pomieszczeń obsługi klienta

Ogólny wygląd pomieszczeń obsługi klienta - dobry, czysto i schludnie. W recepcji na 4 stanowiska czynne były 2. Nie było kolejki jednak czas obsługi jednej osoby bardzo długi. Miałem wrażenie, dezorganizacji pracy osób, które udzielały informacji i rejestrowały pacjentów gdyż wyglądało to tak jakby nawzajem sobie przeszkadzały. Osoba mnie obsługująca wykonywała swoje obowiązki jakby od niechcenia. Informowała mnie wykonując jednoczenie inną pracę /sortowanie dokumentacji medycznej/. Udzielała wyjaśnień co do możliwości wizyty niechętnie, bez jakiegokolwiek zaangażowania w znalezienie mi odpowiedniego terminu wizyty u lekarza w dniu zgłoszenia. Na tym mi zależało o co wnosiłem podczas rozmowy. W konsekwencji skorzystałem z usług innej przychodni tej wystawiając negatywną ocenę za obsługę recepcyjną pacjenta.

Odwiedzałeś ostatnio Medicenter?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(3.31 )

ENEL-MED

(3.29 )

Esculap

(2.72 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem