Wierzejki

( 0.50 )

Opinie (49)

Przestrzegam przed kupnem wędliny

Nabyłem w sklepie kiełbasę z szynki za 30zł to co znalazłem w środku przerosło moje oczekiwania w zyciu nie spodziewalem się chrzastek, skór o raz innych niezidentyfikowanych czesci miesa, oczywiscie nie zmielone tylko w kawalkach. Całą dokumentacje fotograficzną wysłałem do firmy wraz z etykietami oczywiscie brak odzewu i głupiego słowa Przepraszamy. Jeszcze raz przestrzegam szczególnie osoby z malymi dziećmi.

Miła obsługa

Miła obsługa, czysto, odpowiadają na "Dzień dobry", sprawna obsługa, małe kolejki.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi, personel, sprawność obsługi.

Przemiłe sprzedawczynie

Przemiłe sprzedawczynie, które chętnie doradzają w wyborze produktów. Świeże i dobre wyroby. Miła atmosfera zachęca do odwiedzania tego sklepy mięsnego. Panie, które tam pracują są schludnie ubrane, zawsze używają jednorazowych rękawiczek. Posiadają także szczegółową wiedzę na temat wyrobów, które oferują.

Odwiedzałeś ostatnio Wierzejki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(1.00 )

Gzella

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem