AGAPOL

( 4.96 )

Opinie (48)

Sklep i usługi jubilerskie w jednym i z obu możliwości

Sklep i usługi jubilerskie w jednym i z obu możliwości korzystam, od czasu do czasu. jednak moja ostatnia wizyta/potrzeba zasługuje na określenie - mistrzostwo jubilerstwa. Tak, jak zgnieciony był mój pierścionek i świetność jaką przywrócono mu w AGAPOL, chyba nie da się opisać słowami, najlepiej byłoby doświadczyć tego. Po wykonaniu usługi (31 VIII) pierścionek wyglądał jak nowy, niczym nie "doświadczony", a wcześniej zdawało się, że jedyna możliwość wykorzystania złota - przetopienie. Polecam tego jubilera - rzetelność, dokładność, dbałość o satysfakcję klienta w przystępnej cenie, to wizytówka, godna naśladowania. Tu zawsze jest miła, pro-kliencka obsługa w otoczeniu elegancji, ładu i estetyki, prezentowanych ofert handlowych jubilerskiego anturażu

Terminowo

Terminowo, dokładnie, fachowo, godnie z oczekiwaniem wykonuje się tutaj usługi jubilerskie i przysłowiowej ”skóry nie zedrą”. Jestem bardzo zadowolona z naprawy biżuterii, którą odebrałam. Usługi są dodatkiem jubilerskim, bo główny profil to sprzedaż biżuterii ze złota i srebra oraz kamieni szlachetnych. Wszystko umieszczone w doświetlonych gablotach, lśni i błyszczy, wzrok przyciąga. Bardzo miła obsługa, grzeczna i w pełni kultury, słowa i bycia. To znany i lubiany sklep w okolicy. Wielu znajomych naprawia tu swoją biżuterię, wielu dokonuje też zakupów, podobnie jak ja.

Do kupienia jest tu piękna biżuteria

Do kupienia jest tu piękna biżuteria (pierścionki, obrączki, łańcuszki i inne) ze szlachetnych kruszców, efektownie prezentowana, a także rzetelnie i terminowo są wykonywane usługi jubilerskie, w atmosferze profesjonalnej obsługi z cenami, które warte są uwagi, a nawet skorzystania. Polecam, sama nie raz byłam ich klientem, także wielu moich znajomych. Dwie kompetentne panie zajmą się każdym klientem fachowo, klient jest tu najważniejszy, zawsze obsłużony w atmosferze ”wysokiej” kultury. Doświadczyłam tego w dniu 25 maja, z różnych powodów, co jakiś czas tu wracam.

Usługi jubilerskie i zegarmistrzowskie

Usługi jubilerskie i zegarmistrzowskie, sprzedaż biżuterii z metali i kamieni szlachetnych oraz zegarków, są zakresem ofert Agapol. Ja skorzystałam z usług naprawy biżuterii. Usługa wykonana rzetelnie i stosunkowo niedrogo. Są tu dwie pracownice, bardzo grzeczne i profesjonalnie traktują klientów. Do każdego mają indywidualne ”podejście”. W czasie, gdy odbierałam moją biżuterię, byłam też świadkiem obsługi innej klientki przez drugą pracownicę. Sklep składa się z dwóch pomieszczeń, faktura widocznych części ścian to ciekawie wyłożony piaskowiec na tle, którego, doświetlone gabloty oddają blask prezentowanych artykułów.

W tym sklepie można kupić elegancką biżuterię z metali i

W tym sklepie można kupić elegancką biżuterię z metali i kamieni szlachetnych, ale także zreperować lub wyczyścić tą, którą się aktualnie posiada. To takie 2 w 1, handel i usługi. Obie możliwości są dostępne na wysokim poziomie rynkowym, pełna kultura obsługi, krótkie terminy, rzetelność i ”normalne” ceny, bez wydziwiania wysokości. Bardzo elegancki, dostojny wizerunek placówki, lśniącej blaskiem wyrobów (zawieszki, łańcuszki, pierścionki, bransoletki, zegarki i inne), prezentowanych gustownie w doświetlonych gablotach. Do każdego klienta jest tu indywidualne podejście.

Zaledwie trzy dni wystarczyły abym mogła odebrać zlutowany

Zaledwie trzy dni wystarczyły abym mogła odebrać zlutowany łańcuszek. Usługi złotnicze są tu porządnie wykonywane, a ich cena nie ”powala” klienta. Obsługę stanowią dwie pracownice, miłe, grzeczne i uśmiechnięte, które chętnie tez doradzają przy zakupie, bo sprzedaż wyrobów jubilerskich (złoto, srebro, kamienie szlachetne) jest tu także prowadzona. Ich prezentacje w gablotach budzą poczucie dostojeństwa, elegancji i są efektowne. Bardzo czysto i lśniąco jest w tej placówce, przyjemną atmosferę tworzy postawa pracownic.

Pracownia złotnicza i sklep wyrobów jubilerskich w jednym

Pracownia złotnicza i sklep wyrobów jubilerskich w jednym, to placówka do której udałam się aby zostawić do zreperowania biżuterię – łańcuszek. Miła pani/pracownica oszacowała awarię, określiła rodzaj koniecznej naprawy i wypisała zlecenie przyjęcia. Czas oczekiwania – krócej niż tydzień., wygląd placówki lśniący bogactwem wyrobów ze złota i srebra, umieszczonych w zamkniętych i doświetlonych gablotach, obsługa na wysokim poziomie z zachowaniem pełnej kultury.

Już parę dni temu miałam odebrać naprawioną biżuterię

Już parę dni temu miałam odebrać naprawioną biżuterię, ale dopiero 23 X znalazłam chwilę czasu z rana aby wejść do Agapol, sklep/zakładu jubilerskiego gdzie miłe i sprawnie obsłużyła mnie grzeczna i uprzejma pracownica. Jak na mój gust usługa wykonana w przystępnej cenie i najważniejsze – dokładnie, bez umniejszania estetycznego wyglądu. Czysto, lśniąco dostojnie było w placówce dzięki blaskowi ekspozycji handlowych prezentowanych wyrobów jubilerskich.

Odwiedzałeś ostatnio AGAPOL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.50 )

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(3.13 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem