Zyguła

( 2.01 )

Opinie (34)

Super obsługa

Jestem zachwycona obsługą w tym sklepie, każda z pracujących Pań była bardzo uprzejma ilekroć robiłam tam zakupy. Szanują przepisy dotyczące pierwszeństwa wobec kobiet w ciąży o czym przekonałam się ostatnio, kiedy to Pani w delikatnie widocznej ciąży stojąca spokojnie w kolejce została zgłoszona przez klientkę stojącą za nią do obsługi. Pani się nigdzie nie spieszyło, czuła się dobrze i nie chciała wymuszać pierwszeństwa. Ale jak tylko padło hasło "kobieta w ciąży" od razu Pani kasjerka prosiła o podejście do przodu i od razu powiedziała, że w przyszłości ma od razu po wejściu do sklepu zgłosić ciążę, to jej prawo i dla firmy jest to priorytet.

Nie polecam. Obsługa jak za komuny!

Chciałam kupić mały kawałek żeberek (tzw. mięsne- tzn. droższe) na zupę. Pani mi powiedziała, że albo kupię połowę płata żeberek albo cały, bo jak im zostają kawałki to ich nie sprzedadzą, zwrotów nie ma, i muszą płacić z własnej kieszeni. Kuriozalne podejście-jak za komuny. Jeszcze się nie spotkałam z takimi wymogami. Wszędzie kupuję ile chcę, bez względu co to jest, a u ZYGUŁY jakieś peerelowskie zwyczaje. Chciałabym znać stanowisko właściciela sieci sklepów Zyguła, czy to tylko wymysł obsługi.

Dno - sprzedano mi nie świeże szynki i inne wyroby...

Dno, kompletne dno. Zakupiłem wędlin na święta za 300 zł i zaoferowali mi hermetyczne zapakowanie wędlin. Tylko, że po otwarciu w domu wszystko było stare i niesmaczne . Obsługa jest na tyle cwana ,że naciągają na wyroby aby za wszelką cenę je sprzedać. Już kiedyś uciekłem do producenta Sobkowiaka gdyż już kiedyś wcześniej mnie u Zyguły też tak potraktowano ale łudziłem się, że być może coś się poprawiło i teraz wiem że to były tylko złudzenia . Nie polecam sklepu Zyguły w Rynku w Kożuchowie. Wracam do Sobkowiaka.Chcę aby moje dzieci smacznie jadły . Dno - właściciel powinien się wstydzić.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Panie bardzo nie miłe gdy klient chce się dowiedzieć coś o mięsie poza tym wędliny warte swoich cen. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

W sklepie Zyguła z mięsem i wędlinami panował porządek na

W sklepie Zyguła z mięsem i wędlinami panował porządek na półkach oraz na ladach. Od razu po wejściu do sklepu zapach zachęcał do podjęcia zakupów. W sklepie są wyroby producenta, które były smaczne a ceny są odpowiednie do jakości. Obsługująca mnie pani była miła i służyła radą.

Witam

Witam.Mam nadzieję, że to , co napiszę potraktujecie Państwo poważnie : od kilku lat jestem, a właściwie byłam smakoszem Państwa wędlin, lecz to , co sprzedajecie ostatnio pod nazwami: szynka dziadka za 39,99 zł/kg, polędwica tradycyjna za 37,99zł/kg, boczek zyguły za 35,99 zł/kg, szynka pieczona za 29,99 zł/kg nie zasługuje na swoje nazwy. Drogie wędliny mają w sobie olbrzymie ilości wody, która wycieka z nich już w ladach chłodniczych, pyszny kiedyś boczek zyguły po 2 dniach jest pokryty mazią - nie firmowałabym tego swoim nazwiskiem, nie przynosi to Rodzinie splendoru. Ceny są nieadekwatne do jakości produktów !!! Za wodę z ulepszaczami można zapłacić znacznie mniej, Nie wiem co jest tego przyczyną - brak nadzoru właścicielskiego czy też świadoma polityka dorobienia się za wszelką cenę . Niemniej jednak, jako były już klient stoiska w Netto, w Kożuchowie uważam, że w firmie przydałaby się solidna kontrola jakości, bo niedługo nawet dla zwierzaków nikt nie będzie u Państwa kupował wędlin. Nie pomogą promocje - nikt nie lubi być oszukiwany. Szkoda mi tylko sprzedawców , których macie zatrudnionych. Sprzedawanie LIPNEGO towaru w wysokich cenach sprawia, że te Kobiety wielokrotnie muszą tłumaczyć się klientom z tego na co właściwie nie mają wpływu. Mam nadzieję, że nie obciążacie ich za manko, spowodowane wyparowaniem wody z wędlin - jestem przekonana, że jest spora różnica w wadze między np. pseudo szynką wyciągniętą z worka, a tą samą szynką, która poleży w ladzie chociaż jeden dzień.Reasumując: było by mi wstyd firmować swoim nazwiskiem towar tak podłej jakości, sprzedawany w tak wysokich cenach.Liczę na Państwa odpowiedź

Bardzo dobre

Bardzo dobre, świeże wyroby w niezbyt wygórowanych cenach. Zdecydowanie polecam

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Zawsze świeże i tanie wendliny. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Zyguła?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(1.00 )

Gzella

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem