Dom Studencki nr 2 UM w Gdańsku

( 5.00 )

Opinie (1)

Podczas wakacyjnych podróży odwiedziłam Gdańsk

Podczas wakacyjnych podróży odwiedziłam Gdańsk. W planach miałam tam być od 21.07 do 24.05, ale pobyt przedłożyłam do 25.07. Miejsc noclegowych szukałam w miarę w centrum miasta i w akademikach. Najciekawszą ofertę miał Uniwersytet Medyczny. Rezerwacji dokonaliśmy bez większych problemów telefonicznie. Akademiki UM są usytuowane w bardzo cichej części gdańska. Otaczają je wysokie zielone drzewa. Przystanek tramwajowy jest oddalony od akademików o 10 min. drogi. Do centrum jeżdżą wszystkie tramwaje. Panie z recepcji są bardzo pomocne i podpowiadały nam jak łatwo dostać się w rożne części Gdańska, Gdyni i Sopotu. Pokój był trzyosobowy i bardzo przestronny. Ładne i nowe meble. W pokoju była lodówka i umywalka. Na parterze znajdowała się łazienka. Dostępne w niej były 2 prysznice. Pokoje i budynek odremontowane i ładnie odmalowane. Ceny bardzo atrakcyjne dla studentów, za okazaniem legitymacji studenckiej. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona, ze wybrałam ten akademik na nocleg podczas swojej podróży.

Odwiedzałeś ostatnio Dom Studencki nr 2 UM w Gdańsku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Panorama Szczyrk

(4.50 )

Ośrodek Wypoczynkowy Sosnówka

(0.50 )

Stajnia Gwiazda

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem