Anjolstop - Stopka

( 5.00 )

Opinie (21)

Od czasu do czasu coś potrzebuję ze sklepu motoryzacyjnego

Od czasu do czasu coś potrzebuję ze sklepu motoryzacyjnego i wtedy udaję się do Anjolstop, gdzie wszystko mogę kupić, czego potrzebuje mój samochód. Bardzo miła, rewelacyjna obsługa (sami panowie) dba o każdego kupującego i stara się, spełnić oczekiwania klienta. Byłam świadkiem, gdy jakiejś części nie było w sklepie, przy kupującym ją zamówiono i miała być do odbioru, po południu. Tu oferuje się profesjonalną obsługę, przyjemną atmosferę w kulturze słowa i szacunku dla klienta. Jeśli czegoś potrzebuję, zwykle tutaj się zjawiam i zawsze jestem zadowolona. Co więcej, otrzymuję rabat od ceny sklepowej. To nie zdarza się w każdym sklepie. Moje, drobne zakupy 14 stycznia, były zadowalające – kupiłam to czego potrzebowałam.

Sprawnie

Sprawnie, grzecznie, miło i przyjemnie z namiastką sympatycznego humoru – jak zawsze. Kultura obsługi – bez zastrzeżeń, oferty – godne pochwały, a ogólny wygląd nie uchybiał wizerunkowi placówki. Panowie byli mili i uprzejmi.

Jak człowiek używa samochodu

Jak człowiek używa samochodu, na co dzień, to czasem musi odwiedzić sklep motoryzacyjny. Ten jest bardzo dobrze zaopatrzony, ceny są przystępne i grzeczni, uczynni pracownicy, stanowiący męską obsadę. Zawsze są uśmiechnięci i mają dobry nastrój, są komunikatywni i profesjonalnie traktują kupujących, starając się spełnić wszelkie oczekiwania. Są tutaj nie tylko części, także liczne akcesoria i nie tylko do samochodów, także do rowerów, skuterów czy innych środków jeżdżących. Towar zawsze jest podawany klientowi i nie musi on chodzić i przeglądać/szukać. W jednym czasie obsługuje się tutaj 2-3 klientów, organizacja zasługuje na pochwałę.

Na ten sklep zaopatrzenia motoryzacyjnego zawsze można

Na ten sklep zaopatrzenia motoryzacyjnego zawsze można liczyć, jeśli potrzeba coś kupić do samochodu. Niektóre części są dostępne ”od ręki”, inne mogą być zamówione i nawet jeszcze tego samego dnia będą dostarczone, pod warunkiem, że potrzebę ich zakupu, klient zgłosi na krótko po otwarciu sklepu. Pracownicy (sami panowie) są grzeczni i uśmiechnięci, w dniu 8 IV byli nawet skorzy do żartu. Sklep prezentował ład i porządek handlowy, a towary nie wadziły obecnym klientom. Pracownicy sklepu doskonale wiedzieli, czego gdzie szukać, wystarczyło wymienić cel wizyty.

Bardzo miła i grzeczna obsługa

Bardzo miła i grzeczna obsługa (sami panowie), której doświadczyłam 17 marca. Zawsze, gdy zjawiam się w tym sklepie motoryzacyjnym, pracownicy służą radą i starają się spełnić oczekiwania klienta. Sklep ma, chyba wszystko, co mieści się w zakresie motoryzacji – akcesoria, części, podzespoły, kosmetyka, etc. Jeśli czegoś nie ma na stanie, zamawiają i nawet tego samego dnia jest do odbioru. Ja potrzebowałam artykuły do estetyki auta, inny klient miał zgłosić po południu po zamawianą część. W sklepie było czysto, a mnogość zaopatrzenia, eksponowano, po części na widoku wchodzących, jednak tutaj zwykle przychodzi się po konkrety, więc większość artykułów/części, była w rzędach za ladą obsługi. Pracownicy byli w radosnym usposobieniu, nawet żartowali z klientami. Super atmosfera.

Części do pojazdów

Części do pojazdów, akcesoria motoryzacyjne, środki do pielęgnacji i wiele innych artykułów kategorii jezdnej są do kupienia w tym sklepie. Kategoria estetyki była przyczyną wizyty tym sklepie, trzech pracowników, ład, porządek i profesjonalna obsługa, sprawna, zgodnie z moim oczekiwaniem. jeśli danej części nie ma w sklepie, może ona zostać sprowadzona, taki stan finalny był dla klienta, który już był w sklepie, gdy przyszłam i po odbiór umawiał się na następny dzień..Chwila pobytu w klimatyzowanym sklepie, była dodatkową przyjemnością, tego upalnego dnia. Przy sklepie niewielki parking, samochód można było bezpiecznie zostawić, na czas zakupów.

Nową placówkę

Nową placówkę, znajdującą się tuż, obok poprzedniej zajął ten sklep. Jest ona jakby nieco mniejsza, a raczej jej układ jest bardziej sprzyjający prezentacjom ofert motoryzacyjnych – kształt długiego prostokąta, daje większe możliwości. Obsługa bardzo przyjazna, sami mężczyźni, grzeczni, uprzejmi, komunikatywni, radosne usposobienie. Udałam się tutaj po drobne akcesoria/artykuły estetyczne do samochodu, mogłam zaparkować bezpiecznie na niewielkim parkingu, obsłużono mnie sprawnie, w pełni profesjonalnie.

Sporo klientów było w tym sklepie motoryzacyjnym

Sporo klientów było w tym sklepie motoryzacyjnym, w sobotę 29 III, ale sprawność obsługi była zachowana bo aż trzech pracowników (sami panowie) zajmowało się nią. Większość wychodziła z zakupem, niektórym zamówiono artykułu do odbioru w poniedziałek. Chociaż jest tu ogrom i zróżnicowanie motoryzacyjne to jednak trudno aby była wszystko od przysłowiowego ”A do Z”. artykuły rzadko używane sprowadza się na następny dzień. Dla potrzeb klienta zmotoryzowanego to bardzo dobry sklep.

Potrzebowałam drobne akcesoria do samochodu

Potrzebowałam drobne akcesoria do samochodu, tutaj mają różnorodne zaopatrzenie, obsługa grzeczna w pełni kultury z radosną postawą miłych pracowników, tego dnia było dwóch. Potrzebne mi akcesoria mogłam wybrać z 6 różnych ofert i nawet drobnego rabatu mi udzielono, chociaż cena była i tak bardzo niska. Bardzo krótko tu byłam, sprawnie mnie obsłużono. Sklep dość spory i uporządkowany.

Do sklepu Stopki udałam się aby kupić jeden z czujników do

Do sklepu Stopki udałam się aby kupić jeden z czujników do samochodu, miałam kartkę od mechanika więc wszelkie dane dla sprzedawcy były wiadome. Odszukał właściwy podzespół, zapłaciłam i po chwili mogłam odjechać. Ten sklep (jak pamiętam) zawsze był i jest dobrze zaopatrzony, oferuje części nie tylko samochodowe, także do rowerów i motorów. Dwóch sprzedawców, to mężczyźni mili, grzeczni i przyjaźni, zorientowani w asortymencie i jego przeznaczeniu. Wygląd sklepu bez zastrzeżeń.

Już od jakiegoś czasu mąż mówił o konieczności wymiany

Już od jakiegoś czasu mąż mówił o konieczności wymiany filtra paliwa aż się doigrał gdy nagłe mróz ”złapał”, rady nie było, wyjął filtr i pojechałam zakupić nowy. Pracownik spojrzał na stary i filtr, udał się na zaplecze i taki sam mogłam po chwili opuścić sklep. Bardzo miła i sprawna obsługa w sympatycznej atmosferze, trochę humorystycznej w dniu 27 stycznia. Nie zdarzyło się abym z niczym z tego sklepu wyszła, dzięki pełnemu zaopatrzeniu sklepu. Część artykułów na sklepie, część na zapleczu.

Potrzebowałam cockpit – środek zapachowo konserwujący do

Potrzebowałam cockpit – środek zapachowo konserwujący do wnętrza samochodu i wracając z pracy wstąpiłam do tego sklepu artykułów motoryzacyjnych, uporządkowanego i przychylnie dla klientów zorganizowanego. Obsłużono mnie miło i grzecznie, mogłam wybrać pasujący mi zapach i obsługujący udzielił mi jeszcze małego rabatu. Wizyta w dniu 5 XII była w pełni udana z zachowaniem kultury handlowej i przychylności dla klienta.

Sklep motoryzacyjny Anjolstop ma różnorodne zaopatrzenie

Sklep motoryzacyjny Anjolstop ma różnorodne zaopatrzenie samochodowe – części, akcesoria, podzespoły, gadżety i inne. Potrzebowałam świece do mojego samochodu (zgodnie z zaleceniem mechanika), młody chłopak sprawdził najpierw w katalogu rodzaj i typ, porównał z dowodem rejestracyjnym i zanim podał, powiedział ceny bo różnych producentów miał. Chciałam te lepsze więc je dostałam, zapłaciłam i nawet rabat dostałam. Super obsługa, porządek w sklepie, profesjonalizm i kultura handlowa.

Odwiedzałeś ostatnio Anjolstop - Stopka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem