Sawa Taxi

( 2.50 )

Opinie (12)

Taksówkarz na zakupach

Taksówkarze w Warszawie sami zapracowali sobie na złą opinię. Ostatnio czekałem na jednego na Żoliborzu z Sawa Taxi. Podjechał pod blok, otworzył drzwi, powiedział żebym poczekał bomusi kupić bułki. Samochód zamknął i stałem na deszczu 10 minut. Takich artystów więcej nie chce oglądać. Pochwalił się potem, że Pizze chciał kupić, dobrze, że się nie zdecydował bo bym pół godziny stał. Miałem tez wykład o złym losie na Taxi. A kto mu bronił iść do szkoły.

Polecam

Nie jest to najtańsza korporacja ale wzamian oferują komfortowe wozy i profesjonalnych kierowców. Zawsze na czas. Zamawiam przez apkę

Polecam

Nie jest to najtańsza korporacja ale wzamian oferują komfortowe wozy i profesjonalnych kierowców. Zawsze na czas. Zamawiam przez apkę

Firma nie bierze odpowiedzialności za swoich kierowców!

Wczoraj tj. 18.12.2018 na skrzyżowaniu ulic Królewska, Nadarzyńska, Sienkiewicza i Okulickiego w Grodzisku Mazowieckim Ok. 21:20 kierowca korporacji wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie prosto pod koła mojego samochodu. Gdyby nie dobre hamulce i refleks mojego męża uderzyłby w nas a osoba najbardziej poszkodowana byłabym ja (5 mcu ciazy). Dzwonię do „sympatycznej” Pani zajmującej się rekrutacja kierowców i przedstawiam sytuacje, podaje numery rejestracyjne pojazdu, markę i kolor a Pani do mnie: skąd ma Pani mój numer? Następnie, że takie zajścia na drodze się zdarzają i oni jako firma nie odpowiadają za to tylko kodeks drogowy a poza tym przecież nikt nie ucierpiał to nie ma problemu. Odsyła mnie na policję, zamiast grzecznie powiedzieć „Dobrze, porozmawiam z kierowcą” i sprawa byłaby dla mnie zamknięta. Zirytowana jej zachowaniem tłumacze po raz kolejny o co mi chodzi a Pani powtarza swoją śpiewkę od nowa i twierdzi ze to ja się kłócę a nie mam powodu i jeśli czuje się poszkodowana to niech idę na policję i to zgłoszę bo ona nie będzie chodziła za każdym kierowca na którego wpływają skargi! A poza tym to ona nie wie z kim rozmawia i czy to nie są pomówienia!!!! Aż się zagotowałam w środku! Uważajcie na te korporacje, ewidentnie nie są zainteresowani popraw renomy swoje firmy (na innych stronach wiele podobnych uwag dot. Mniej więcej podobnych sytuacji). Nie ma co zgłaszać takich sytuacji bo firma uchyla się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoich kierowców.

Czemu jeżdżę z UBERem?? Kobieta

Czemu jeżdżę z UBERem?? Kobieta-taksówkarz (WWL 91969 - mercedes) zaparkowała na wyjeździe z garażu i czekała 20 minut na klienta zmuszając mieszkańców od objeżdżania jej przez pas wyłączony z ruchu i jezdnie pod prąd (podwójna linia ciągła) to karygodne.

Pierwszy raz miałam okazję skorzystać z firmy Sawa Taxi po

Pierwszy raz miałam okazję skorzystać z firmy Sawa Taxi po przylocie do Warszawy. Pracownik znajdujący się na lotnisku chętnie udzielam odpowiedzi na moje pytania dotyczące płatności kartą, otrzymania faktury, a także informacji gdzie mogę znaleźć taksówkę. Podsumowując: Pracownik uśmiechnięty, otarty, który cierpliwie udzielał odpowiedzi na zadane pytania, skupiając się na rozmówcy,nie przerywający drugiej stronie podczas wypowiedzi. Sam kurs taksówką odbywał się w miłej atmosferze, kierowca nie naciągał na długą podróż po Warszawie- wybrał najkrótsza trasę. Polecam

Po wejściu do samochodu nie usłyszałem żadnego przywitania

Po wejściu do samochodu nie usłyszałem żadnego przywitania, kierowca ruszając z postoju rozmawiał przez telefon komórkowy w niemiły sposób zapytał "jaki adres". Po otrzymaniu odpowiedzi bez słowa zawiózł mnie pod wskazany adres. Po otrzymaniu płatności kartą nie usłyszałem żadnego zwrotu grzecznościowego.

Dzisiaj rano odwoziłam siostrę taksówką na lotnisko

Dzisiaj rano odwoziłam siostrę taksówką na lotnisko. Zamówiłam taksówkę przez telefon i obsługa przez centralę była szybka, konkretna i uprzejma. Taksówka przyjechała również na czas. Niestety kierowca nie był uprzejmy - rzucił złośliwą uwagę na temat tego, że wyszłyśmy z domu kilka minut po czasie i musiał czekac. Nie uzgodnił też z nami trasy podróży. Na koniec, przy płaceniu bardzo dużo czasu zajęło mi szukanie reszty, jakby liczył, że w pośpiechu zrezygnujemy z należnych nam pieniędzy. Wystawił torbę z bagażnika, jednak nie podziękował nam za kurs ani nie zdradził żadnego przejawu uprzejmości czy życzliwości. Nie ma szans, żebym jeszcze kiedyś skorzystała z usług tej korporacji, tym bardziej, że ich ceny są stosunkowo wyższe niż w innych taksówkach, a niestety nie idzie za tym jakośc usług.

Odwiedzałeś ostatnio Sawa Taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Taxi 9662 Bydgoszcz

(2.98 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem