Przewozy Regionalne - POLREGIO

( 1.88 )

Opinie (218)

Porazka Nie polecam!!

Relacja Bydgoszcz gdynia gł. Obsługa okropna i wulgarna. Kiedy konduktor przy sprawdzeniu biletu został poproszony uprzejmie o włączenie klimatyzacji. Odpowiedź, że tylko pani nie pasuje, że nie zostanie włączona. Plus, że gwizdek niemal mnie ogluszyl przy odjezdzie. Zero przeprosin a.bylo to umyślnie.dzialanie . Zdecydowanie nie polecam. Brak miejsca na bagaż, co blokuje korytarze do przejść. 2,5 h podróży na korytarzu. Nie polecam!

Super

Dla mnie super :) Pociąg przybył co do minuty na stację (Szczecin Dąbie). Duża, ładna i automatyczna toaleta, gdzie jest i woda, i papier toaletowy. Miła atmosfera. Jest czytelna elektroniczna mapa stacji, że wiadomo, co zaraz będzie. Jedynie zamiast reklam można by wyświetlać na ekranach co innego.

ręce opadają

W dniu dzisiejszym (29.03.2019) jechałam z Gdańska Wrzeszcz do Pruszcza Gdańskiego, nie wiem jaka jest cała trasa pociągu, ale mi te dwie czy trzy stacje wystarczyły żeby się zorientować że POLREGIO to kolejny przewoźnik mający swoich pasażerów głęboko w poważaniu. Ludzi napchane tyle że ledwo co się mieszczą, jeden na drugim, duszno. Konduktor u którego kupowałam bilet nieuprzejmy (sprawiał wręcz wrażenie jakby coś z nim było nie tak, nie wiem, pijany, czy co), a wysokość dopłat za kupienie biletu w pociągu przerasta ludzkie pojęcie, 5, 30zł do biletu który kosztował 2,5zł?

GORZEJ NIŻ TRAGICZNIE

brak wody w toalecie w pociagu zeby umyc rece to jest szczyt, jak was nie stac na normalne pociagi to po co wypuszczacie sie w trase??? wypad i zrobic miejsce nowszym i lepszym! brak informacji o opoznieniach na stacji Wołów w relacji do Wrocławia. brak przeprosin i jakiegokolwiek szacunku wobec klienta, wąsaci starzy kontrolerzy ktorzy maja gdzieś ze pasazerowie z tylu pociagu pala papierosy. bo sie boja podejsc i wysadzic delikawenta na najblizszej stacji. zero kultury i profesjonalizmu, najgorszy przewoznik i z roku na rok coraz gorzej zamiast lepiej. nie zwracaja za bilety opoznionych pociagow tlumaczac sie okolicznosciami nie z ich winy, gdzie zatem magiczne przepraszamy za niedogodnosci? brak pokory, kretynizm na całego

Składy zbyt małe

Skład z Gdyni głównej do Chojnic to był mały szynobus cały pełen ludzi a w Gdańsku głównym chciało wsiąść drugie tyle. Przydało by się je powiększyć, bo to jakaś kpina.

Super obsługa

w dniu 18.02.20219 kupowałam bilet w kasie w Czersku na pociąg relacji Chojnice - Gdynia. Pani obsługująca super uprzejma i miła. Kilkakrotnie już kupowałam bilety u tej Pani i zawsze byłam super obsłużona. W tym samym dniu tj.18.02.2019 wracałam do Czerska relacji Gdynia -Chojnice pociągiem wyjeżdżającym z Gdańska o godz. 16.55. Tak miłego Pana konduktora jeszcze nie spotkałam! w przepełnionym pociągu odstąpił mi i mojej ciężarnej towarzyszce swoje miejsce służbowe! Nigdy dotąd mnie to nie spotkało chociaż podróżuję często na tej trasie. Nie mam słów , którymi mogłabym wyrazić swoje podziękowanie, bo ten Pan zasługuje na wiele!Oby więcej takich osób pracowało w POLREGIO!!

Poznań - Kołobrzeg

Pociąg z Poznania do Kołobrzegu o5,40 zimno w przedziale .Na dworze -6 a oni nie grzeją jakaś kpina

Kurs Nysa-wroclaw

Bardzo słaba obsługa. Pociąg opóźniony o 45 minut. Koszt minuty połączenia na infolinii to 1.2zl i w w dodatku staliśmy 10minut przed wjazdem na dworzec WE Wroclawiu. Nie polecam!!

Pociągi POLREGIO trasa Gdynia-Gdańsk

Szynobusy POLREGIO kursujące z Gdyni Głównej do Gdańska Wrzeszcza przez port lotniczy w Gdańsku to jest porażka. Stary, demobil z problemem otwierania drzwi. Jechałem tym pociągiem 8:21h z Karwin do Jasienia do pracy. Na stacji Jasień pomimo kilkukrotnego wciskania przycisku otwarcia drzwi zostały nadal zamknięte. Kierownik składu w weekendy odgwizduje odjazd nie sprawdziwszy nawet czy wszyscy pasażerowie z pociągu wysiedli. W wyniku tego musiałem jechać do Brętowa i cofać się składem na Jasień przez co spóźniłem się do pracy. Dobrze, że mam miesięczny. Pomimo tego i tak uciekł mi autobus 155 z Gdańska-Jasienia. Niech już lepiej SKM przejmie te przejazdy. Niestety przyjdzie nam poczekać do 2020-2023 roku na elektryfikacje lini do Koscierzyny i Kartuz. Póki co trzeba się użerać z szynobusami rodem z komunistycznego demobilu co mają problem z otwieraniem drzwi oraz z baranami pod postacią kierowników pociągów co nie sprawdzają czy wszyscy pasażerowie wysiedli bo im się spieszy.

Odwiedzałeś ostatnio Przewozy Regionalne - POLREGIO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PKP

(4.65 )

PKP Intercity

(4.65 )

Metro Warszawskie

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem