Eljan

( 3.50 )

Opinie (2)

Eljan to malutki sklep z bielizną mieszczący się przy

"Eljan" to malutki sklep z bielizną mieszczący się przy jednej z głównych ulic Łodzi. Bielizna, którą możemy tutaj kupić produkowana jest wyłącznie w Polsce, dzięki czemu wspieramy naszą gospodarkę. Do tego wykonana jest z bardzo dobrych materiałów i sprzedawana za niezbyt wygórowaną cenę. Bardzo miła jest też pani, która prowadzi sklep. Doskonale zna asortyment i potrafi doradzić klientowi w wyborze odpowiedniego produktu. Sklep jest nieduży, ale bardzo przytulny. Bielizna jest dobrze wyeksponowana. Za każdym razem, gdy tu przychodzę, nie mam zastrzeżeń co do czystości. Podłoga zawsze jest błyszcząca,a towar równo ułożony na półkach.

Odwiedzałeś ostatnio Eljan?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.73 )

ESOTIQ

(3.18 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem