Barbarossa

( 0.60 )

Opinie (17)

Uwaga, firma nie oddaje pieniędzy zw zwrócone buty !!!

Od 3 tygodni proszę o zwrot pieniędzy, niestety bez skutku. Nikomu w tej "firmie" nawet się nie chce odpisać na moje maile - odradzam zdecydowanie

Na lekki obiad postanowiłyśmy wybrać się z przyjaciółką do

Na lekki obiad postanowiłyśmy wybrać się z przyjaciółką do Barbarossy - restauracji, która przeszła metamorfozę po wizycie Magdy Gessler. Wystrój jest dość przyjemny, utrzymany w ciepłej tonacji. Stoły zastawione elegancko, każdy z wazonem ze świeżymi kwiatami, ze sztućcami w ozdobnych kieszonkach oraz świeczką. W lokalu znajduje się również kącik zabaw dla dzieci, z wysokim krzesłem do karmienia. Wybrałyśmy stolik i czekałyśmy na menu. Po około 10 minutach podeszła do nas kelnerka i podała menu. Oprócz nas w lokalu były jeszcze 3 osoby. Stąd czas oczekiwania na menu zdecydowanie za długi. Wybrałyśmy po sałatce - "Prażony migdałek" i "Aleja Gwiazd". Sałatki były spore, ze świeżych warzyw z naprawdę dużymi kawałkami kurczaka. Zabrakło mi jednak w nich pieczywa czosnkowego. Ogólnie bardzo smaczne, nawet ser kozi z mojej sałatki mi posmakował. Za jedzenie ogromny plus. Minus za podanie rachunku - naczynie, co prawda białe ze sztuczną różyczką wyglądało na cukiernicę, a w niej rachunek - dziwne jest dla mnie wkładanie pieniędzy do cukiernicy w restauracji. Może czas zainwestować w tzw. portfele restauracyjne. Wyglądałoby to o niebo lepiej. Minusem jest również obsługa, na którą trzeba poczekać, mimo iż klientów było w lokalu w sumie 7 osób. Nie mniej jednak zachęcam do odwiedzenie Barbarossy ze względu na smak i jakość potraw.

Odwiedzałeś ostatnio Barbarossa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.58 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem