Zalukaj.tv

( 0.97 )

Opinie (2355)

Nie polecam

84 euro mi wzięli z konta, okradli mnie, 374 zł.. A nie mam dostępu

Nie polecam

84 euro mi wzięli z konta, okradli mnie, 374 zł.. A nie mam dostępu

ZALUKAJ NIE DZIAŁA!!!!!!!!

Dlaczego od paru dni zalukaj nie działa!!!!!! mam wykupione premium do sierpnia.

nieuczciwe działanie

Zostałam nieuczciwie potraktowana zapłaciłam za dostęp do zalukaj, a zostałam przekierowana na inne strony, za które również chcą opłaty (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Zalukaj.com nie istnieje

Zalukaj już nie działa, wszelkie klony jak zalukaj.cc, zalukaj.com.pl to platformy do wyłudzania pieniędzy. Nie dajcie się nabrać, nie ma już takiej strony jak zalukaj.

nieuczciwa firma

Zrobiłem wpłatę i nie mam dostępu (29,90) o co tu chodzi ??? ktoś powinien się tym zająć...!!! widzę ,że nie jestem sam z tym problemem ..!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

porażka

Każą wykupić pakiet, aby obejrzeć film. kupujesz pakiet i w momencie, gdy chcesz obejrzeć film przekierowuje ma stronę, na której jeśli chcesz obejrzeć również musisz zapłacić. Bezsens, nie są to niby wielkie pieniądze, ale za nie można było by faktycznie obejrzeć kilka filmów na innej stronie.

Tragedia

Co się stało z tą platformą? Kiedyś korzystałam bez problemu,bez dodatkowych opłat.A teraz jestem zawiedziona i rozczarowana. Ani nie mogę się zalogować,również zapłaciłam 30zł na darmo.A najgorsze,że nie można się skontaktować z platformą,jakoś to wyjaśnić. Może powinno się zgłosić do odpowiednich organów ścigania,bo czytając komentarze, inni też zostali oszukani.

nieuczciwa firma

Zabrali mi z konta ponad 50£ A nie zobaczylem nawet jednego filmu od miesiaca do nich pisze I za kazdym razem odpisuja ze sie tym zajma gdybym tak zlapal tego co tym zarzadza to bym(treści usunięte i zmoderowane przez administratora)

Zalukaj TV

NIEUCZCIWA FIRMA NIE POLECAM WYSYŁAJĄ ABY PŁACIĆ IM JESZCZE 100 ZŁ PO AKTYWACJI PAKIETU 30 ZŁ SĄ NIERZETELNĄ FIRMĄ !!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

nieuczciwe działanie!

Radzę nie kupywać konta.... Stracone pieniądze, nie duże co prawda ale wykupienie konta aby przekierowało mnie na inną stronę na której i tak muszę zapłacić za obejrzenie filmu... Bezsensowne. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

nieuczciwa firma

30 kwietnia za 30 zł wykupiliśmy vipa. Dziś już nie ma! Nie wiem co się z Nimi stało! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

konto vip

Wykupiłam konto vip za 50 zł.Dostałam tydzień dostępu do vip.Dlaczego?

Klient_1RMA

08.05.2020
Zalukaj.tv Kontakt online
Odpowiedź firmy Zalukaj.tv

WIADOMOŚĆ OD PORTALU JAKOSCOBSLUGI.PL Szanowni Państwo! Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.

NIE POLECAM

Nie wykupujcie konta VIP!!!!to przekręt, dostaniecie dostęp do strony, która będzie was przekierowywała do innych platform np ipla, player, cinema, na których film jest ale ..za dodatkową opłatą . Reasumując: zapłacicie 30zł za to że wskażą wam platformę, na której obejrzycie film za który oczywiście będziecie musieli dodatkowo zapłacić..

Odwiedzałeś ostatnio Zalukaj.tv?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem