Zalukaj.tv

( 0.95 )

Opinie (1135)

Vip

Dostęp wykupiony ale nadal brak zmiany statusu konta! Rządam albo zwrotu pieniędzy albo zmiany statusu konta! Wyłudzenie pieniędzy jest kwalifikowane z Art. 286 KK. Sprawca wprowadza pokrzywdzonego w błąd i doprowadza do przekazania mu określonych kwot (jednorazowo lub cyklicznie) w zamian za nieistniejące usługi, przedmioty, rzeczy. Celem działania sprawcy jest uzyskanie określonych kwot pieniężnych.

kupione bitcony, a usługi nie ma

Wykupiłam dostęp do konta vip, maile potwierdzające transakcje otrzymałam. Ale dostępu do konta vip już nie. Żądam aktywowania usługi lub zwrotu środków.

Konto vip

Wykupiłam dziś konto vip za 60 zł. Ani pieniędzy ani dostępu do filmów. Proszę o zmianę statusu lub zwrot pieniędzy!!!

Skrócenie czasu możliwości korzystania z vip

19.11.2019 zakupiłam bitcoiny na 30 dni. Dzisiaj jest 19.12.2019 a już nie mogę korzystać z konta mimo tego że czas nie minął. Nie można się w żaden sposób skontaktować. Oszuści. I to nie pierwszy raz coś takiego.

Problem

Posiadam 240 punktów. Jak tam je wymienić na darmowe dni na koncie VIP?

Brak konta VIP po wpłacie !!!

Ja też Wpłaciłem 45 PLN i lipa. Brak przedłużenia konta VIP. Proszę o pomoc i wyjaśnienia !!!

brak konta VIP po wpłacie

Wpłaciłem dziś 15 pln ale niestety nie otrzymałem konta VIP. Jest to pierwszy raz od lat kiedy mam taki problem.

super takiej obslugi nie ma chyba nigdzie

POWINNI TA STRONE ZAMKNAC I UKARAC TY LUDZI!!!!! STRONA TYLKO ZA BITCOIN I DO TEGO ZABIERAJA WIECEJ NIZ POWINNI!! KONTAKT NIE DZIALA, POMOC NIE DZIALA!!! JAKIS HAKER BY SIE PRZYDAL ZEBY ICH ZALATFIC!!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nieuczciwe działanie!!!

Przelałam dzisiaj 30 zł i konto pozostało darmowe. Szkoda, że dopiero czytam opinie... (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nieuczciwa firma

POBRALI 20 ZŁ ZA KONTO VIP, A KONTO W DALSZYM CIĄGU JEST DARMOWE! KIEDYŚ BYŁA TO FAJNA STRONA, ALE WIDZĘ ŻE ZESZŁA NA PSY, RAZEM Z NASZYM RZĄDEM!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Login Damiannadolsk

Proszę o konto VIP 29.11.2019 wplacone 49.50 i do dziś brać przedluzenia a konto ważne tylko do 20.12.2019 proszę o kontakt damiannadolski32@gmx.de

OSZUŚCI!

Konto doładowane, VIPa brak. Kontaktu nie ma, czemu mnie to nie dziwi?! NIE WPŁACAĆ KASIORY!!!! PRZESTRZEGAM!

Odwiedzałeś ostatnio Zalukaj.tv?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem