Zalukaj.tv

( 0.96 )

Opinie (1128)

Problem

Posiadam 240 punktów. Jak tam je wymienić na darmowe dni na koncie VIP?

Brak konta VIP po wpłacie !!!

Ja też Wpłaciłem 45 PLN i lipa. Brak przedłużenia konta VIP. Proszę o pomoc i wyjaśnienia !!!

brak konta VIP po wpłacie

Wpłaciłem dziś 15 pln ale niestety nie otrzymałem konta VIP. Jest to pierwszy raz od lat kiedy mam taki problem.

super takiej obslugi nie ma chyba nigdzie

POWINNI TA STRONE ZAMKNAC I UKARAC TY LUDZI!!!!! STRONA TYLKO ZA BITCOIN I DO TEGO ZABIERAJA WIECEJ NIZ POWINNI!! KONTAKT NIE DZIALA, POMOC NIE DZIALA!!! JAKIS HAKER BY SIE PRZYDAL ZEBY ICH ZALATFIC!!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nieuczciwe działanie!!!

Przelałam dzisiaj 30 zł i konto pozostało darmowe. Szkoda, że dopiero czytam opinie... (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nieuczciwa firma

POBRALI 20 ZŁ ZA KONTO VIP, A KONTO W DALSZYM CIĄGU JEST DARMOWE! KIEDYŚ BYŁA TO FAJNA STRONA, ALE WIDZĘ ŻE ZESZŁA NA PSY, RAZEM Z NASZYM RZĄDEM!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Login Damiannadolsk

Proszę o konto VIP 29.11.2019 wplacone 49.50 i do dziś brać przedluzenia a konto ważne tylko do 20.12.2019 proszę o kontakt damiannadolski32@gmx.de

OSZUŚCI!

Konto doładowane, VIPa brak. Kontaktu nie ma, czemu mnie to nie dziwi?! NIE WPŁACAĆ KASIORY!!!! PRZESTRZEGAM!

Brak konta vip

Również dokonałam zakupu konta VIP , dostałam potwierdzenie ze zostały przesłane na moje konto. Niestety od soboty konto VIP dalej nie jest aktywne. Czy istnieje możliwość rozwiązania tego problemu lub zwrócenia środków?

Porażka.

Co to jest że chcąc przejść na jakikolwiek film, kontakt bądź inną kartę przechodzi do płatności? Na tym kończę współpracę

konto VIP

Wykupiłam dostęp do konta , zgodnie z instrukcą jednak nie zostło załadowane , pieniądze jak widzę przepadły a była to już druga próba w tym miesiącu .Proszę właczyć konto VIP.

Nie ma doładowania

Przestrzegam, wpłaciłem pieniądze a konto dalej darmowe. Nie polecam płacić.

Odwiedzałeś ostatnio Zalukaj.tv?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem