Fala

( 0.50 )

Opinie (4)

Unikać

swetr za kila tysięcy złotych nadaje się teraz na znacznie młodszego brata. I oczywiscie to wina swetra. Radzę nie korzystać...

ZA 45 ZL

ZA 45 ZL. DOSTAŁAM BRUDNĄ KURTKĘ!Oddałam kurtkę na pranie, zwrócili brudną, nie wyprali ale zrobili to bardzo źle, próby reklamacji skończyły się tym, że to jeszcze okazałam się winna. Wygłąd pralni i zapach przypomina PRL, mentalność pracowników tak samo. O klienta zupełnie nie dbają. Menadżera na miejcu nigdy nie ma, czyli nikt za nic nie jest odpowiedzialny w tym mrocznym miejscu.

Fala

Fala, to pralnia chemiczna, która niewątpliwie zasługuje na tą nazwę. Już na samym wejściu czuć chemią. Wygląd przywołuje lata 90-te. Widać, że właściciel nie wie co to nowoczesność i innowacyjność. Jedynie cennik spowodował, że nie wyszedłem ze sklepu. Zachowanie pracowników również pozostawia wiele do życzenia. Około 2 minuty minęły zanim pracownik pojawił się przy ladzie. Ubrany był w stary, znoszony fartuch. Oddałem spodnie do prania. Po 24 godzinach spodnie były już do odbioru. Sprawdzając przy odbiorze spodnie, zauważyłem pęknięty na pół guzik oraz pomarszczoną od środków chemicznych naszywke. Wszelkie próby reklamacji spełzły na niczym, gdyż jak głosił regulamin, pralnia praktycznie nie ponosi za nic odpowiedzialności. I tu znowu potwierdza się powiedzenie: NIska cena=niska jakość!!!

Odwiedzałeś ostatnio Fala?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pralnia DORADO

(4.25 )

5 a Sec

(1.35 )

WPO ALBA

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem