A4

( 5.00 )

Opinie (3)

Wczoraj na Wydziale Politologii UMCS chciałam zbindować

Wczoraj na Wydziale Politologii UMCS chciałam zbindować własnoręcznie zrobione kalandarze. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług punktu xero A4. Nie było kolejki i szybko zapytałam panią ile kosztuje takie bindowanie. Dziewczyna odpowiedziała mi, ze do 100 stron 4 zł a powyżej 5 zł. Powiedziałam pani, że potrzebuje zbindować rzecz niemerytoryczną, która liczy 13 kartek i że są to kartki z brystolu. Usługa trwała kilka minut, ale byłam zadowolona z efektu bindowania i z tego, ze kobieta doradziła mi, by zrobić to na spirali bo wówczas będzie mi lepiej przerzucać strony. Byłam przekonana, że policzy mi za te rzeczy osobno, ale całość kosztowała mnie 4 zł. obsługa bardzo sprawna i miła.

Dziś na Wydziale Politologii UMCS drukowałam i laminowałam

Dziś na Wydziale Politologii UMCS drukowałam i laminowałam egzemplarz swojej pracy naukowej. Był on potrzebny mojemu promotorowi. Przyszłam z pendrivem do punktu xero A4. Była spora kolejka, bo akurat trafiłam na przerwę miedzy zajęciami dydaktycznymi. Obsługiwała mnie bardzo miła młoda dziewczyna. Drukowanie zajęło kilka minut i ok 5 minut czekałam na laminowanie. Dziewczyna przyjęła ode mnie pieniądze i poprosiła bym spokojnie poczekała na laminowanie. Później poinstruowała mnie, żeby pracy jeszcze nie rozginać bo jest świeżo sklejona i może się rozpaść. Obsługa w kserze była bardzo miła. Punkt xero jest ładnie urządzony. Można w nim wydrukować, xerować, laminować, blindować, kupić artykuły biurowe i słodkości.

Odwiedzałeś ostatnio A4?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Gwiazdka

(5.00 )

Samfix Papier

(5.00 )

SZAŁ -profesjonalny sklep plastyczny

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem