Gianni

( 4.00 )

Opinie (1)

Będąc w Madison Centrum Handlowym w Gdańsku postanowiłem

Będąc w Madison Centrum Handlowym w Gdańsku postanowiłem obejrzeć teczki skórzane oferowane w sklepie Gianni. Zostałem przywitany miło. Poprosiłem o brązową teczkę . Spytano mnie co chce nosić w tej teczce. odpowiedziałem, iż teczka ta ma służyć do przenoszenia dokumentów biurowych Obsługa bardzo miła, serdeczna, oferuje swoją pomoc w wyborze produktu spełniającego moje oczekiwania. Poprosiłem jeszcze o rękawiczki w kolorze pasującym do teczki. Pani przedstawiła mi asortyment rękawiczek i podała dwie pary do przymierzenia. Na koniec podziękowałem. Pani również podziękowała i zaprosiła do odwiedzenia sklepu , bo jutro ma być dostawa towaru.

Odwiedzałeś ostatnio Gianni?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem