Gianni

( 4.00 )

Opinie (1)

Będąc w Madison Centrum Handlowym w Gdańsku postanowiłem

Będąc w Madison Centrum Handlowym w Gdańsku postanowiłem obejrzeć teczki skórzane oferowane w sklepie Gianni. Zostałem przywitany miło. Poprosiłem o brązową teczkę . Spytano mnie co chce nosić w tej teczce. odpowiedziałem, iż teczka ta ma służyć do przenoszenia dokumentów biurowych Obsługa bardzo miła, serdeczna, oferuje swoją pomoc w wyborze produktu spełniającego moje oczekiwania. Poprosiłem jeszcze o rękawiczki w kolorze pasującym do teczki. Pani przedstawiła mi asortyment rękawiczek i podała dwie pary do przymierzenia. Na koniec podziękowałem. Pani również podziękowała i zaprosiła do odwiedzenia sklepu , bo jutro ma być dostawa towaru.

Odwiedzałeś ostatnio Gianni?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem