Bałtycki Teatr Dramatyczny

( 3.75 )

Opinie (4)

Klimatyczne miejsce

Teatr z klimatem. Bardzo dobrze rozstawione fotele, nawet dla niskich osób. Ciekawe spektakle, dobrzy ktorzy. Dodatkowo w poniedziałki w kasie można kupić bilet na spektakle wieczorne za pół cen. Warto się wybrać!

Czas na zmiany!!!

Teatr, jak teatr... Bez fajerwerków, prowincjonalny, ale do przyjęcia. Po ostatniej wizycie na spektaklu "Gąska" ( niech Was Bóg broni przed oglądaniem tej nędzy), stwierdziłem, że chyba najwyższa pora zmienić osobę decydującą o repertuarze. Teatr z aktorami sprawia wrażenie starucha pokrytego kurzem.

Odwiedziłem ostatnio to miejsce

Odwiedziłem ostatnio to miejsce.Świetny spektakl obejrzałem.Aktorzy rewelacyjni,ciekawe dialogi.Na dużej sali jest ponad 300 miejsc,sala była wypchana po brzegi.Trochę tam gorąco ale dało się wytrzymać.Miła obsługa,szatnie łatwo dostępne.Toalety duże czyściutkie.W czasie przerwy można wypić sobie kawkę.

Odwiedzałeś ostatnio Bałtycki Teatr Dramatyczny?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Teatr Współczesny w Warszawie

(4.00 )

Teatr im.Jaracza w Łodzi

(3.88 )

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem