Chanti

( 3.00 )

Opinie (1)

Kolejnym sklepem z galanterią skórzana który odwiedzilismy

Kolejnym sklepem z galanterią skórzana który odwiedzilismy z tata poszukując krótki skórzanej był sklep Chanti. Sklep oferuje asortyment wyłącznie z galanterii skórzanej, obejmuje on torebki, kurtki, płaszcze oraz stylowe drobne dodatki. Wygląd sklepu był mniej ekskluzywny w porównaniu do poprzednich ale asortyment był bogaty i co najważniejsze dla nas rozmiarówka kurtek była szeroka. Bez problemu pokazano nam kilka modeli, które mogliśmy przymierzyć. Ceny kurtek były przystępne, dodatkowo w sklepie jest możliwość kupna wybranego modelu dostosowanego dokładnie na miarę ( pobierana jest miara). Tak zamówiony towar odbieramy po dwóch tygodniach, dodatkowy koszt to maksimum 200 złotych według zapewnień pracownicy. Jeśli chodzi o obsługę sklepu to zajmowały się nią dwie pracownice w średnim wieku. Pracownice miały doświadczenie, znały produkty. Małe zastrzeżenie mam do zachowania pracownic. Odniosłem wrażenie, że być może są świeżo po kursie sprzedażowym z najnowszych technik sprzedaży. Wszyscy lubimy gdy obsługa jest miła i cierpliwy w stosunku do nas, ale doradzanie i podkreślanie przy każdej przymiarki ze świetnie wyglądamy i niema nic lepszego to nie jest dla mnie dobra sprzedaż tylko mała natarczywość. Odniosłem wrażenie, jakby pracownice musiały coś sprzedać a nasza wizyta była ostatnia deską ratunku dla nich. Czystość sklepu bez zarzutów.

Odwiedzałeś ostatnio Chanti?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem