Chanti

( 3.00 )

Opinie (1)

Kolejnym sklepem z galanterią skórzana który odwiedzilismy

Kolejnym sklepem z galanterią skórzana który odwiedzilismy z tata poszukując krótki skórzanej był sklep Chanti. Sklep oferuje asortyment wyłącznie z galanterii skórzanej, obejmuje on torebki, kurtki, płaszcze oraz stylowe drobne dodatki. Wygląd sklepu był mniej ekskluzywny w porównaniu do poprzednich ale asortyment był bogaty i co najważniejsze dla nas rozmiarówka kurtek była szeroka. Bez problemu pokazano nam kilka modeli, które mogliśmy przymierzyć. Ceny kurtek były przystępne, dodatkowo w sklepie jest możliwość kupna wybranego modelu dostosowanego dokładnie na miarę ( pobierana jest miara). Tak zamówiony towar odbieramy po dwóch tygodniach, dodatkowy koszt to maksimum 200 złotych według zapewnień pracownicy. Jeśli chodzi o obsługę sklepu to zajmowały się nią dwie pracownice w średnim wieku. Pracownice miały doświadczenie, znały produkty. Małe zastrzeżenie mam do zachowania pracownic. Odniosłem wrażenie, że być może są świeżo po kursie sprzedażowym z najnowszych technik sprzedaży. Wszyscy lubimy gdy obsługa jest miła i cierpliwy w stosunku do nas, ale doradzanie i podkreślanie przy każdej przymiarki ze świetnie wyglądamy i niema nic lepszego to nie jest dla mnie dobra sprzedaż tylko mała natarczywość. Odniosłem wrażenie, jakby pracownice musiały coś sprzedać a nasza wizyta była ostatnia deską ratunku dla nich. Czystość sklepu bez zarzutów.

Odwiedzałeś ostatnio Chanti?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem