4 style

( 3.50 )

Opinie (1)

Odwiedziłam dzisiaj salon meblowy 4 style

Odwiedziłam dzisiaj salon meblowy 4 style, znajdujący się między Wieliczką a Krakowem. Parking przed sklepem był nienaganny. Również w środku panował porządek. Meble były poukładane, nie było na nich widocznego kurzu, ani brudu. Wszystko wyglądało perfekcyjnie. Niestety co do salony mam jeden, ale za to porządny zarzut. Podczas naszej ponad półgodzinnej obecności w nim żaden pracownik się nami nie zainteresował. Chodziliśmy kilkakrotnie po każdym piętrze, widać było, że czegoś szukamy, jednak wszyscy pracownicy udawali, że nas nie dostrzegli. W końcu, gdy zainteresowaliśmy się bliżej jedną z rzeczy podeszłam do jednego pracownika i zapytałam o szczegóły. Ten mi odpowiedział, że jest akurat przypadkiem na tym piętrze i nie wie do końca co i jak, więc żebym sobie poszła i poszukała jego koleżanki. Była to moim zdaniem postawa karygodna, gdyż kultura nakazuje, że powinien wskazać mi miejsce, gdzie ta koleżanka może się znajdować, albo jej poszukać. Stwierdziłam, że niestety dalsza wizyta w tym miejscu nie ma najmniejszego sensu, bo nawet jeśli zdecydowałabym się na zakup, to chyba sama musiałabym się obsłużyć.

Odwiedzałeś ostatnio 4 style?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem