JANINA

( 5.00 )

Opinie (11)

Słabo

Słabo. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo.

Poszukiwaliśmy z mężem anteny TV do odbioru naziemnej

Poszukiwaliśmy z mężem anteny TV do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. W tym celu udaliśmy się do dwóch sklepów ze sprzętem RTV i AGD. W żadnym z nich nie dokonaliśmy zakupu bo albo antena była niekompletna albo pracownik bez kompetencji bo prosił aby przyjść za tydzień kiedy będzie kolega. Zawiedzeni wracaliśmy do domu i przejeżdżając koło sklepu Janina postanowiliśmy jeszcze tu spróbować szczęścia. Weszliśmy i skierowaliśmy sie do działu RTV. Dość długo oglądaliśmy różne anteny, nikt do nas nie podchodził. Pracownik( młody mężczyzna) był jeden i właśnie obsługiwał innego klienta. Kiedy zakończył obsługiwanie klienta, podszedł do nas z zapytaniem co nas interesuje. Powiedzieliśmy, że szukamy pokojowej anteny TV do odbioru telewizji cyfrowej. Przedstawił nam dwie anteny, droższą i tańszą . Tańsza była ładniejsza i ją wybraliśmy. Młody człowiek zapytał do jakiego telewizora ma być ta antena. Okazało się że nasz telewizor nabyty przed siedmiu laty czegoś tam nie ma i potrzebny jest specjalny dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Ładnie byśmy wyszli kupując tylko antenę do dość starego telewizora. Kupiliśmy ten dekoder ( 150 zł). Potem jeszcze okazało się że potrzebny jest jeszcze jakiś kabel, i tu znalazł się pan z zaplecza. Szybko dociął kabel na należny wymiar i zamocował na jego końcu właściwe końcówki. Cały proces kupowania odbył się w bardzo miłej atmosferze. Panowie na koniec powiedzieli że gdybyśmy mieli jakiekolwiek problemy to proszą aby być z nimi w kontakcie. Wyszliśmy zadowoleni , instalacja przebiegła bez zarzutu, obraz TV jest ekstra. Jestem zdziwiona że pracownik małego sklepu potrafił tak obsłużyć klienta że aż miło a sprzedawcy sklepów dużej sieci okazali się być mało sympatycznymi automatami.

Odwiedzałeś ostatnio JANINA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.51 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem