JANINA

( 5.00 )

Opinie (11)

Słabo

Słabo. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo.

Poszukiwaliśmy z mężem anteny TV do odbioru naziemnej

Poszukiwaliśmy z mężem anteny TV do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. W tym celu udaliśmy się do dwóch sklepów ze sprzętem RTV i AGD. W żadnym z nich nie dokonaliśmy zakupu bo albo antena była niekompletna albo pracownik bez kompetencji bo prosił aby przyjść za tydzień kiedy będzie kolega. Zawiedzeni wracaliśmy do domu i przejeżdżając koło sklepu Janina postanowiliśmy jeszcze tu spróbować szczęścia. Weszliśmy i skierowaliśmy sie do działu RTV. Dość długo oglądaliśmy różne anteny, nikt do nas nie podchodził. Pracownik( młody mężczyzna) był jeden i właśnie obsługiwał innego klienta. Kiedy zakończył obsługiwanie klienta, podszedł do nas z zapytaniem co nas interesuje. Powiedzieliśmy, że szukamy pokojowej anteny TV do odbioru telewizji cyfrowej. Przedstawił nam dwie anteny, droższą i tańszą . Tańsza była ładniejsza i ją wybraliśmy. Młody człowiek zapytał do jakiego telewizora ma być ta antena. Okazało się że nasz telewizor nabyty przed siedmiu laty czegoś tam nie ma i potrzebny jest specjalny dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Ładnie byśmy wyszli kupując tylko antenę do dość starego telewizora. Kupiliśmy ten dekoder ( 150 zł). Potem jeszcze okazało się że potrzebny jest jeszcze jakiś kabel, i tu znalazł się pan z zaplecza. Szybko dociął kabel na należny wymiar i zamocował na jego końcu właściwe końcówki. Cały proces kupowania odbył się w bardzo miłej atmosferze. Panowie na koniec powiedzieli że gdybyśmy mieli jakiekolwiek problemy to proszą aby być z nimi w kontakcie. Wyszliśmy zadowoleni , instalacja przebiegła bez zarzutu, obraz TV jest ekstra. Jestem zdziwiona że pracownik małego sklepu potrafił tak obsłużyć klienta że aż miło a sprzedawcy sklepów dużej sieci okazali się być mało sympatycznymi automatami.

Odwiedzałeś ostatnio JANINA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem