Chińskie Centrum

( 0.76 )

Opinie (54)

Okropnie

Pracownik na kasie jest strasznie niewychowany! Jakby wielką łaskę robił ze coś sprzedaje!!!

Nie polecam

Nie polecam - kupiłam buty jesienne za 72 złote latem, nie nosiłam ich przez trzy miesiące, a kiedy zaczęłam nosić - rozkleiły się po kilku dniach. Zaniosłam je do sklepu wraz z paragonem, bo przecież zgodnie z ustawą, mam dwa lata na reklamowanie produktu. Jakież więc było moje zdziwienie, gdy panie przy kasie poinformowały mnie, że u nich gwarancja wynosi 3 miesiące, Nie przyjęły obuwia, poza tym pyskowały i były niemiłe. Obuwie (po konsultacji z rzecznikiem praw konsumenta) spakowałam i wysłałam do głównej siedziby "chińskiego marketu" w Wólce Krakowskiej z prośbą o naprawę bądź wymianę. Otrzymałam buty po kilku miesiącach sklejone tak, że sama bym sobie lepiej skleiła Super Glue. Więcej tam zakupów nie zrobię, bo o ile jestem w stanie zrozumieć żadną jakość ich produktów, sam sklep mówi przecież sam za siebie, o tyle nie zrozumiem nieuprzejmości personelu.

Odwiedzałeś ostatnio Chińskie Centrum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(3.83 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem