Chińskie Centrum

( 0.72 )

Opinie (52)

Okropnie

Pracownik na kasie jest strasznie niewychowany! Jakby wielką łaskę robił ze coś sprzedaje!!!

Nie polecam

Nie polecam - kupiłam buty jesienne za 72 złote latem, nie nosiłam ich przez trzy miesiące, a kiedy zaczęłam nosić - rozkleiły się po kilku dniach. Zaniosłam je do sklepu wraz z paragonem, bo przecież zgodnie z ustawą, mam dwa lata na reklamowanie produktu. Jakież więc było moje zdziwienie, gdy panie przy kasie poinformowały mnie, że u nich gwarancja wynosi 3 miesiące, Nie przyjęły obuwia, poza tym pyskowały i były niemiłe. Obuwie (po konsultacji z rzecznikiem praw konsumenta) spakowałam i wysłałam do głównej siedziby "chińskiego marketu" w Wólce Krakowskiej z prośbą o naprawę bądź wymianę. Otrzymałam buty po kilku miesiącach sklejone tak, że sama bym sobie lepiej skleiła Super Glue. Więcej tam zakupów nie zrobię, bo o ile jestem w stanie zrozumieć żadną jakość ich produktów, sam sklep mówi przecież sam za siebie, o tyle nie zrozumiem nieuprzejmości personelu.

Bardzo mili i uczynni sprzedawcy

Bardzo mili i uczynni sprzedawcy. Klient jest tu traktowany na prawdę dobrze. Ceny niskie, jakość towaru w stosunku do ceny dobra.

Centrum chińskie w Końskich to sklep pełen produktów bardzo

Centrum chińskie w Końskich to sklep pełen produktów bardzo słabej jakości. Jednak są to produkty wszelkiego rodzaju: ubrania, buty, kosmetyki, bielizna, zabawki. Buty zakupione w tym sklepie rozerwały mi się tego samego dnia, jednak mogłam je odmienić na inną parę. Ubrania nie są w rzeczywiście atrakcyjnych cenach. Czasem można znaleźć coś interesującego. Osobiście, do tego sklepu nie uczęszczam, ponieważ uważam że nie warto. Obsługa również nie przyciąga uprzejmością i ciepłem.

Odwiedzałeś ostatnio Chińskie Centrum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem