Zakład Cukierniczy Sławomir Kłak

( 0.67 )

Opinie (8)

Niezbyt miło

Raczej kiepska cukiernia. Ciasta smakują sztucznie i jedno podobnie do drugiego. Żadnych pomysłów, żadnych specjalnie nowości. Idą na łatwiznę

Gdy pierwszy raz weszłam do tej cukierni

Gdy pierwszy raz weszłam do tej cukierni, przez przypadek, nie wiedziałam czego się spodziewać. Ponieważ na miejscu zauważyłam, że jest możliwość wypicia kawy przy ciastku, skorzystałam z okazji i bardzo jestem z tego zadowolona. Podczas każdej kolejnej wizyty jestem zawsze zadowolona i usatysfakcjonowana. Wybór ciastek i ciast jest naprawdę duży. Są one przepyszne w smaku a cena wcale nie jest wygórowana. Ciastka (porcjowane) wahają się w cenie około 2 złotych (kawa czarna 4,50 zł; biała kosztuje 5 zł). Na miejscu można zamówić do ciastka także herbatę czy czekoladę na gorąco. Miejsce jest klimatyczne, zawsze czyste i z przyjemną atmosferą. W cukierni panuje raczej duży ruch co samo w sobie jest dobrą reklamą. Przystępna lokalizacja i godziny otwarcia są również dużym plusem (w niedzielę czynne nawet do 18.30). Obsługa sympatyczna, szybka i kompetentna. Podsumowując: bardzo smaczne ciasta, w niewygórowanej cenie z możliwością skonsumowania w przyjemnym miejscu. Polecam.

Przed sklepem był odśnieżony chodnik

Przed sklepem był odśnieżony chodnik. W sklepie było czysto. Witryny sklepu jak i szyby gablot z ciastkami były czyste. W sklepie było trzech klientów, których obsługiwało dwóch pracowników. Wybór ciast i pączków w cukierni był duży. Produkty wyglądały na świeże i apetyczne. Pracownik sklepu pomógł mi przy wyborze odpowiedniego kawałka ciasta. Obsługa była sprawna i uprzejma.

Odwiedzałeś ostatnio Zakład Cukierniczy Sławomir Kłak?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem