Microtech

( 3.50 )

Opinie (10)

Kupiłam od nich telefon Iphone

Kupiłam od nich telefon, miał być w stanie 5-. Przysłali całkowicie niesprawny. Wymiana trwała miesiąc, przysłali mocno sfatygowany, nie działał aparat foto. Po 4 miesiącach spuchła bateria, przestał działać wyświetlacz. Wysłałam do nich telefon miesiąc temu, bo rzekomo mam gwarancję roczną. Nikt nie odbiera tam telefonu i nie odpowiada na maile.

Jak się chyba słusznie domyślam

Jak się chyba słusznie domyślam, jest to strona firmy zajmującej się informatycznymi rozwiązaniami dla firm. Obecnie strona jest jeszcze w budowie, ale już teraz przedstawia się w dość korzystnych barwach. Co najważniejsze zawarto na niej praktyczne menu, gdzie każda kategoria jest chociaż w skrócie opisana i przybliżona potencjalnemu klientowi.

Lokalizacja

Lokalizacja: ul. Robotnicza 1A-B, 53-07 WrocławNa Allegro chciałem kupić tani komputer PC do nauki gdyż uczę się informatyki. Zobaczyłem Allegro szeroką gamę komputerów firmy Microtech A.B. ,L.K. z Wrocławia chciałem kupić tanio jeden komputer i wcisnąłem kup teraz ale z uwagi, iż miałem zanik sieci poszło dwa razu. Myślałem, że trzeba będzie zapłacić za dwa komputery a mi tyle nie potrzeba, sprawdziłem w sieci opinie o firmie nie było nic krytycznego. Pewną niedogodnością jest, że sprzęt trzeba odebrać osobiście we Wrocławiu lub Katowicach. Po dłuższych negocjacjach z firmą okazało się że jest przyjazna dla klienta i wyrozumiała anulowali mi całkowicie zamówienie. W tym czasie firma prowadziła korespondencje mailowa taktownie i kulturalnie. Firmę Microtech A.B. ,L.K. polecam jako bezpieczną i przyjazną dla klienta, asortyment dość szerokiego wyboru. Data obserwacji 24.02.2012r.

Odwiedzałeś ostatnio Microtech?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem