MAXMAR

( 5.00 )

Opinie (11)

Po Nowym Roku postanowiliśmy z żona że zmienimy samochód na

Po Nowym Roku postanowiliśmy z żona że zmienimy samochód na lepszy i większy. Jest to sprawa dość ciężka przy kupnie samochodu z nieco wyższego pułapu niż dotychczas mieliśmy. Wybór w internecie nieograniczony. Za nim zaakceptowałem decyzję żony o marce najpierw musiałem ja stanowczo odrzucić. Po paru dniach powiedziałem żonie, że czuję że to właśnie tę markę kupimy. Żona wypatrzyła w internecie samochód w tym właśnie komisie. Udaliśmy się w sobotę z całą rodziną. Samochód wypatrzyliśmy od razu. Nie minęła minuta jak pojawił się Pan z obsługi komisu. Obejrzeliśmy samochód a potem na moja prośbę udaliśmy się na przejażdżkę. Pan usiadł za kierownica i wraz z całą rodzina udaliśmy się do stacji diagnostycznej oddalonej plus minus 7-8 km. Po drodze obserwowałem i nasłuchiwałem czy słychać jakieś dźwięki ale nic. Pan opowiadał i zachwalał samochód. Ja w tym czasie oglądałem książkę serwisową. Dojechaliśmy do stacji diagnostycznej z która firma współpracuje. Pan ze stacji zaprosił mnie do kanału i pokazywał punkty kontrolne, których stan jest weryfikowany przy zakupie. Faktycznie samochód od podwozia niemiał widocznych usterek i był bez wycieków oraz innych defektów. Po przeglądzie za kierownicą usiadłem i udaliśmy się do komisu w drogę powrotną. Samochód prowadziło się dobrze i generalnie, żeby nie to, że był zupełnie „goły” tzn. miał tylko poduszki powietrzne, wspomaganie i mały silnik 1,2 mpi. Obecnie mam ten samo model i ma dużo więcej dodatków takich jak silnik 1,4, klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka, oryginalne radio, ESP, ASR, opony letnie, domykanie i otwieranie szyb z pozycji klucza . Obsługa szybka i miła, gratisowy przegląd na stacji diagnostycznej, cena samochodu też była dobra. Specjalnie nie piszę tutaj o marce samochodu tylko skupiłem się na rzeczach istotnych a mianowicie na obsłudze i miejscu obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio MAXMAR?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.00 )

Autohandel

(5.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem