Alamo Bistro

( 4.50 )

Opinie (1)

Udając się do Elea na zakupy obok zajrzałam do restauracji

Udając się do Elea na zakupy obok zajrzałam do restauracji Bistro. Lubię zróżnicowaną kuchnię, więc odwiedziłam lokal, aby przekonać się o rzetelności hasła "Jesz co chcesz i za ile chcesz". Po wejściu do lokalu od razu zauważona zostałam przez pracownice za kasa i powitana. Restauracja jest samoobsługowa. 100 g dowolnego jedzenia z oferty jest w cenie 2,75. Po godz 17.30 obowiązują happy hour 100 g za 2,25 zł. Lokal jest czysty, przestronny, ale wybór dań jest węższy niż myślałam. Dzisiaj w menu były oczywiście ryby, gulasz, ziemniaki w różnych formach. Talerze oraz dania są stale podgrzewane. Obsługa bardzo miła, ale minusem jest fakt, że w lokalu nie można płacić kartą.

Odwiedzałeś ostatnio Alamo Bistro?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.20 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem