Coccodrillo

( 4.28 )

Coccodrillo to marka odzieży dla niemowląt i dzieci. W swojej ofercie posiada ubranka dla dziewczynek i chłopców, na co dzień, sportowe i eleganckie. Produkując swój asortyment firma przykłada największą wagę do jakości i funkcjonalności. Asortyment marki sprzedawany jest w sieci 500 sklepów, z czego 242 znajduje się w Polsce, a pozostałe między innymi w Niemczech, Czechach, Austrii, Portugalii, Rumuni, Słowacji.

Opinie (563)

W salonie Coccodrillo w Galerii Copernicus przy ulicy

W salonie Coccodrillo w Galerii Copernicus przy ulicy Żółkiewskiego 15 w Toruniu bardzo podoba mi się to, że wnętrze sklepu jest bardzo ładne i zadbane..( Witryna sklepu to wizytówka sklepu!witryna czysta,oświetlenie sprawne i skierowane na manekiny,plakaty na witrynie zgodne z aktualną promocją -30%,-40%,odpowiednio dobrany rozmiar na manekinach i ubrane kompletnie tz. czapka ,odzież,buty. Etykieta z obecnymi cenami widoczna przy manekinie. Widać, że personel bardzo pilnuje porządku na sali sprzedaży. Pomimo tego, że ceny towaru oferowanego w tym sklepie nie należą do najniższych nawet w promocji, to w sklepie zawsze są klienci. Na każdym towarze są ceny i metki wyprzedażowe ze stara i obecną-aktualną ceną. Oferta sklepu jest rozbudowana, a towary dostępne w sklepie wyróżniają się starannym wykonaniem. Personel sklepu wita każdego klienta i i utrzymuje kontakt wzrokowy z klientem. Jest bardzo kulturalny i chętnie udziela pomocy klientom. Pracownicy noszą identyfikatory .Widać, że obsługa sklepu doskonale zna aktualną ofertę, przez co nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem konkretnego artykułu na sali sprzedaży i jest bardzo zaangażowana w obsługę klientów. W tym sklepie odbywa się sprzedaż wiązana-Panie proponują np. skarpetki ,pasek itp. do zakupu. Pani podczas pakowania towaru do reklamówki pyta czy klient posiada kartę stałego klienta ...widać że dbają o wysokość rabatu dla klienta ...bardzo pozytywnie !Paragon otrzymałem schowany do reklamówki w razie wymiany lub zwrotu, gwarancji. I zostałem zaproszony do ponownych odwiedzin.

W poszukiwaniu kombinezonu na zimę udałam się do sklepu

W poszukiwaniu kombinezonu na zimę udałam się do sklepu Coccodrillo w Wałczu. Z zewnątrz sklep ładnie oświetlony, reklama widoczna już z daleka. Po wejściu do środka zwróciłam uwagę na ładnie wyeksponowane promocje. Wewnątrz sklepu wszystko ładnie poukładane, czysto i pachnąco. Ogólnie panuje tam bardzo przyjazna atmosfera. Pani sprzedawczyni podeszła do mnie zaraz po wejściu do sklepu i zapytała w czym pomóc. Odpowiedziałam, że poszukuję kombinezonu na zimę dla dziecka. Pani od razu zapytała: "dla chłopca czy dziewczynki?" i "jednoczęściowego czy dwuczęściowego?" odpowiedziałam, że dla dziewczynki i chciałabym osobno spodnie i kurteczkę. Pani ekspedientka zaprowadziła mnie do miejsca gdzie znajdowały się kombinezony. Wybrała rozmiar sama spoglądając tylko na moją córcię. Kazała przymierzyć w klepie, lub jeśli mała się nie zgodzi to można przymierzyć w domu i ewentualnie wymienić. I tak też zrobiłam. Zapłaciłam za wybrany kombinezon i pojechałam do domu. Po przyjeździe do domu przymierzyłam dziecku spodnie i kurteczkę. Rozmiar okazał się idealny! Nie musiałam nic wymieniać a moje małe dziecko było zadowolone że mierzy ubrania w domu a nie sklepie. Podsumowując jestem zadowolona z zakupów i z profesjonalnego podejścia do sprawy pani ekspedientki.

W sklepie wystrój jest dopasowany do rodzaju asortymentu

W sklepie wystrój jest dopasowany do rodzaju asortymentu, czyli kolorowy, ale jednocześnie i eleganckie. W tym konkretnym sklepie asortyment nie był zbyt szeroki, ale znalazłam coś ładnego dla swoich dzieci. Pani bardzo dobrze doradziła i uczciwie uprzedzała o np. tym,że nie przyjmują zwrotów,ale można wymienić towar. Jestem zadowolona z obsługi. Pani w danej chwili była tylko do mojej dyspozycji.

W salonie Coccodrillo mieszczącym się przy ulicy Ku Słońcu

W salonie Coccodrillo mieszczącym się przy ulicy Ku Słońcu bardzo podoba mi się to, że wnętrze sklepu jest bardzo ładne i zadbane. Widać, że personel bardzo pilnuje porządku na sali sprzedaży i dba oto, aby ekspozycja wyglądała prawidłowo. Pomimo tego, że ceny towaru oferowanego w tym sklepie nie należą do najniższych, to w sklepie zawsze są klienci. Oferta sklepu jest rozbudowana, a towary dostępne w sklepie wyróżniają się starannym wykonaniem. Personel sklepu jest bardzo kulturalny i chętnie udziela pomocy klientom. Widać, że obsługa sklepu doskonale zna aktualną ofertę, przez co nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem konkretnego artykułu na sali sprzedaży i jest bardzo zaangażowana w obsługę klientów.

W poszukiwaniu kurtki zimowej dla córki udałam się do

W poszukiwaniu kurtki zimowej dla córki udałam się do sklepu firmowego Coccodrillo w Otwocku. W sklepie nie było ludzi, było czysto i schludnie. Pracownica od razu podeszła do mnie i zapytała w czym może pomów. Na moje pytanie o kurtkę zostałam zaprowadzona do części sklepu z odpowiednim rozmiarem i asortymentem. Zostały mi także pokazane wieszaki z aktualną promocją. Sklep przyjazny, miła obsługa, świetny asortyment i pomimo że tym razem nic tam nie kupiłam wrócę tam z pewnością jeszcze nie jeden raz.

Dzień wcześniej mąż kupił synkowi zimowy kombinezon

Dzień wcześniej mąż kupił synkowi zimowy kombinezon (spodnir i kurtkę). Chciałam sprawdzić czy kurtka o rozmiar większa nie byłay dla synka lepsza. Sprzedawczynie fachowo doradziły mi w zakupie. Mąz równiez był bardzo zadowolony z procesu sprzedaży. Sprzedawczynie odpowiednio doradzały oraz zaproponowały kilka rodzajów promocji sugerując najbardziej kkorzystny w tym momencie. Ceny w Coccodrillo nie nalezą do niskich, jednak naprawdę polecam akurat ten butik ze względu na profesjonalną obsługę.

Miałem kupić dla mego syna sweterek

Miałem kupić dla mego syna sweterek, więc będąc obok zaszedłęm do sklepu. Od razu podeszłem do pracownicy, gdyż nie wiedziałe, gdzie szukać interesującego mnie produktu. Pracownica od razu pokazała mi kilka pozycji. Przez cały czas pobytu w sklepie była obok mie. Mogłem w każdej chwili liczyć na jej pomoc. Niestety, ale przedstawione wzory nie wpadły mi w oko. Dlatego też podziękowałem za okazaną pomoc i opuściłem sklep. Ogólnie obsługa miłą i chętna do pomocy. Można było wyczuć, że ma pojęcie o czym mówi. A to jest duży plus.

Po wejściu do sklepu Coccodrillo zostałam obrzucona

Po wejściu do sklepu Coccodrillo zostałam obrzucona spojrzeniem przez ekspedientkę, która niestety podczas przyglądania mi się zapomniała użyć słów: „Dzień dobry”. Podeszłam do ubranek dziewczęcych i chciałam się rozejrzeć za jakimś ubrankiem dla siostrzenicy. Po chwili stanęła przy mnie ekspedientka, która była dość nachalna w swoim zachowaniu. Podziękowałam grzecznie za pomoc i zaczęłam przeglądać ubranka. Sprawdzałam również ceny towaru, ponieważ miałam określoną kwotę na prezent, wówczas zauważyłam, że kilka z ubranek jest stanowczo za droga. Kiedy odwróciłam się ekspedientka wciąż za mną stała i czujnie mnie pilnowała. Bardzo nie lubię takiego traktowania w sklepie, dlatego wyszłam jak najszybciej z lokalu.

Bardzo zadbany lokal

Bardzo zadbany lokal. Doskonale rozmieszczenie towaru. Sklep dostosowany do potrzeb dzieci i dorosłych. Kompetentna i miła obsługa. Pracownicy znają się na towarze, rozmiarach i potrafią doradzić zgodnie z wymaganiami klienta. Często organizowane są wyprzedaże i promocje. Towar jest dostępny często w bardzo niskich cenach, mimo to, iż jest wykonany z najlepszych materiałów.

Byłam tam ostatnio w poszukiwaniu pajacyka dla cheśniaczki

Byłam tam ostatnio w poszukiwaniu pajacyka dla cheśniaczki. Wybór spory, towar ładnie wyeksponowany, jednak ceny dość wysokie. Sprzedawczyni ubrana stosownie, całkiem miła, ale niestety nie na każde moje pytanie potrafiła odpowiedzieć. Skończyło sie tym, że niestety nie kupiłam tam pajacyka. Czas obsługi dość krótki, nikogo oprócz mnie w sklepie nie było, więc byłam od razu obsługiwana. W sklepie czysto. Ciężko znaleźć wolne miejsce do zaparkowania, ponieważ przy sklepie nie ma miejsc parkingowych.

Ten umieszczony w pasażu Auchan sklep oferuje artykuły

Ten umieszczony w pasażu Auchan sklep oferuje artykuły typowo dziecięce – ubrania, zabawki i inne akcesoria dla maluchów mniejszych i trochę większych. Weszłam tu głównie po piżamkę chłopięcą z nadrukiem „Zygzak Mc Queen”. Nieopodal wejścia uśmiechnięta pracownica Magda w białej bluzeczce i czarnych spodniach wita wchodzących zanim ci zdążą wydobyć z siebie słowa powitania. Ja od razu zwróciłam się do niej z moją sprawą, niestety z takim nadrukiem ubrania tutaj są nieosiągalne, przynajmniej jak dotąd. Jednak miła pani zaoferowała mi inne wzory samochodów ale mnie to nie satysfakcjonowało. Pracownica nie nalegała i nie przekonywała, natomiast poradziła abym zapytała raczej w „Smyku”, tam mogę prędzej kupić. To bardzo profesjonalne podejście, mimo iż to konkurencja i nie jeden handlowiec ograniczyłby się do stwierdzenia, że nie wie gdzie dany artykuł mogłabym dostać. Spotkałam się z takimi zjawiskami nie raz. Podoba mi się postaw tej pracownicy, jest godna naśladowania. W sklepie ład i porządek. Ubrania częściowo rozwieszone na pogrupowanych stojakach z wieszakami tak aby dostęp do nich był w pełni swobodny. Czysto, jasno, widoczne ceny artykułów. Na pierwszym planie odzież jesienno – zimowa, pora roku ku temu skłania. Część ubrań i zabawki na półkach wokół sklepu poskładane. Gdy wychodziłam, moją uwagę zwrócił pluszowy Hipcio z pojemnikiem. Bardzo ciekawa kompozycja średniej wielkości, 55,00 zł. Zapytałam czy są jeszcze inne wzory tego artykułu, okazało się, że tak – żabka i krokodyl. Pojemnik tych zabawek to wykorzystanie go np. na klocki, samochodziki lub papierki-odpadki lub jeszcze inaczej wg fantazji i pomysłu. Mimo nie niskiej ceny zdecydowałam o zakupie Hipcia, nie zawsze cena musi być wiodącym argumentem. Ważne, że zakup sprawił wiele radości, a to zjawisko bezcenne.

Sklep Coccodrillo jest moim zdaniem nie najlepszym pomysłem

Sklep Coccodrillo jest moim zdaniem nie najlepszym pomysłem na zakupy na ubrania i rzeczy dla swojego dziecka. Sklep jest przepełniony ubraniami dla dzieci. Markowymi i mniej markowymi. Ceny niestety są zza wysokie jak na rzeczy tam oferowane. Ciuszki też najlepszej jakości niestety nie są. Mógł by być mniejszy wybór i większa przejrzystość rzeczy tam. Obsługa sklepu jest dość miła i chce sprzedać towar (widać że ma mały ruch i zależy im na sprzedaży). Osobiście nie polecam kupowania tam ciuszków dla swojego dziecka.

udałam się do sklepu by kupić coś dla maluchów

udałam się do sklepu by kupić coś dla maluchów. w środku były 2 ekspedientki bardzo zaangażowane w rozmowę między sobą, nie zwracając uwagi na ewentualnego klienta. ekspedientki nie wykazały odrobiny zainteresowania, a na moje pytanie o daną rozmiarówkę jedna odburknęła i wskazała ręką miejsce. Oczekiwanie do kasy było spore, zważywszy na fakt, że przede mną była tylko jedna klienta, a pracowników sklepu było 2. sklep czysty, z widocznymi informacjami dotyczącymi cen i promocji. personel wydawał się być zmęczony i zły ruchem. transakcja była przeprowadzony w sposób dość sprawny, choć bez uśmiechu i nawiązania kontaktu z klientem.

Wchodząc do sklepu personel badawczo spogląda na

Wchodząc do sklepu personel badawczo spogląda na wchodzącego klienta, co po prostu peszy. Jednak gdy klient poszukuje interesującej go rzeczy personel nie podchodzi a to kończy się zwykle wyjściem ze sklepu. Wchodząc dalej w głąb sklepu nadal czuje się wzrok pracowników na plecach. Odzież ułożona rozmiarami: przy wejściu dla starszych dziec, natomiast na końcu sklepu dla najmłodszych dzięki temu od razu wiadomo w którym kierunku należy się kierować. Na półkach jasno i przejrzyście.

Chciałem kupić jakiś drobiazg dla siostrzeńca więc

Chciałem kupić jakiś drobiazg dla siostrzeńca więc zaszedłem do salonu Coccodrillo. Niestety nie znam się za bardzo na tych wszystkich dziecięcych ubrankach, wzorach, kolorach i rozmiarach, dlatego byłem bardzo zadowolony kiedy z pomocą przyszła bardzo sympatyczna ekspedientka. Pracownica sklepu bardzo dobrze znała aktualną ofertę sklepu panujące trendy, przez co bardzo szybko pomogła mi wybrać kilka ubranek. Ceny towaru były zróżnicowane. Ekspedientka poinformowała mnie, iż są to produkty wysokiej jakości. Bardzo podobała mi się wizyta w tym sklepie nie tylko ze względu na bardzo wysoki poziom obsługi, ale również ze względu na sam wygląd i wystrój lokalu, który był bardzo ładny i estetyczny.

Do sklepu Coccodrillo wybrałam się razem z koleżanką

Do sklepu Coccodrillo wybrałam się razem z koleżanką, która poszukiwała sukienki dla swojej córeczki. Bardzo podobała mi się kolorystyka tego sklepu, która była bardzo ciepła i przyjazna. W sklepie było bardzo miło i panował tam porządek. Towar był ładnie wyeksponowany, a na każdym produkcie znajdowała się cena. Ceny towaru moim zdaniem kształtowały się na zbyt wysokim poziomie, ale przyjemność robienia zakupów w takim sklepie jest bardzo duża. Obsługa zajęła się nami bardzo serdecznie i chętnie pomagała w podjęciu decyzji. Ekspedientka chętnie prezentowała nam towar i opowiadała na nasze pytania. Uważam, że poświęciła nam sporo czasu, nie zaniedbując przy tym pozostałych klientów, co moim zdaniem jest bardzo ważne.

Udaliśmy się z żoną do sklepu dla dzieci Coccodrillo

Udaliśmy się z żoną do sklepu dla dzieci Coccodrillo, sklep jak sklep pomyślałem, choć przyznać trzeba, że otoczenie i okolica nie jest specjalnie okazała. W środku panował przyjemny chłodek, było jasno, czysto i wszystko jakoś uporządkowane. Poukładane ubranka i wszędzie dało się zauważyć ład w ekspozycji. Po naszym wejściu, nie trzeba było długo czekać na obsługę, w chwilę po wejściu, pani była już przy nas. Miła sympatyczna i pomocna, kompletnie zaangażowana w obsługę i co przede wszystkim dało się zauważyć, nie próbowała na siłę wcisnąć nam towaru a rzeczywiście starała się doradzić, aktywnie szukała rzeczy, o które była pytana, udzielała wszelkich, kompletnych informacji. Koniec, końców, wyszliśmy z tego sklepu z kilkoma ciuszkami. Miła obsługa, duży wybór asortymentu, bardzo dobre ceny, to przeważyło o decyzji zakupu. Ponadto transakcja płatności została wykonana prawidłowo, otrzymaliśmy paragon i zaproszenie do ponownej wizyty. Pani dodatkowo dała nam Katalog na sezon i informację, że mamy czas do 7 dni na wymianę na inny towar w razie by coś nie pasowało – miło, przynajmniej nie trzeba było się martwić, czy nas nie wyśmieją jak coś okaże się za duże i będziemy chcieli wymienić. Pełna kultura panuje w tym sklepie, polecam amatorom, bardziej amatorkom tego rodzaju sklepów, bo na pewno się nie zawiodą. Negatyw to lokalizacja, z boku centrum, brak reklam a informację o istnieniu tego sklepu rozchodzi się pocztą pantoflową, tu pozostaje pole do popisu dla właściciela sieci.

W dniu dzisiejszym wybrałam się na zakupy do sklepu

W dniu dzisiejszym wybrałam się na zakupy do sklepu Coccodrillo.Interesowały mnie spodnie dla syna. Pani ekspedientka widząc, ze miotam się pomiędzy regałami zaproponowała swoja pomoc. Nie byłam pewna jaki rozmiar kupić, więc zapytałam czy w razie jak spodnie nie będą pasowały to mogę oddać bądź wymienić je na większe. Odpowiedź ekspedientki mnie bardzo zaskoczyła, gdyż usłyszałam, że wymienić mogę natomiast oddać nie, gdyż zwrotów ubrań kupionych w cenie promocyjnej nie przyjmują. Problem był w tym, iż większy rozmiar był tylko jeden i w momencie kiedy ktoś go kupi to ja nie będę miała możliwości wymiany. Podziękowałam pani za pomoc i wyszłam ze sklepu. Wróciłam za kilka minut z rozmiarem i poprosiłam panią o zmierzenie nogawek, by sprawdzić czy spodnie mają odpowiednią długość. I tu kolejne zaskoczenie, ekspedientka nie posiadała centymetra, gdyż zabrał go jakiś klient. W końcu widząc moją konsternację i złość pani odłożyła mi większe spodnie do jutra do godziny 12:00, a ja kupiłam mniejsze. Obsługa wykazała się brakiem profesjonalizm, choć była miła i uprzejma to nie posiadała podstawowej rzeczy jaką jest centymetr w sklepie odzieżowym. Lokal czysty, ubrania ładnie powieszone na wieszakach, poukładane według kolorów i rodzajów. Witryny sklepowe przejrzyste. Sprzedawca ubrany przeciętnie w stój prywatny - dżinsy i bawełniana koszulka. Ceny przeciętne. porównywalne do innych markowych sklepów dziecięcych. Wybór spodni dresowych większy, niż u konkurencji. Minusem jest brak możliwości zwrotu towaru zakupionego w promocji, jest to nie zgodne z przepisami.

Wchodząc do sklepu zauważyłam 2 panie z obsługi siedzące za

Wchodząc do sklepu zauważyłam 2 panie z obsługi siedzące za ladą przy kasie i rozmawiające ze sobą. W sklepie nie było klientów. Na nasz widok Panie przerwały rozmowę, co wiecej wstały i się przywitały. Chwilę później były już „na sklepie” .gotowe żeby służyć pomocą. Chwilę później weszło kolejnych kilku klientów, i faktycznie jedna z Pań zaangażowała się w poszukiwanie jakiś ciuszków. Ja sklep opuściłam nie znalazłszy niczego co chciałabym nabyć.

Do sklepu Coccodrillo wybrałam sie po jakiś fajny ciuszek

Do sklepu Coccodrillo wybrałam sie po jakiś fajny ciuszek dla wnuka.Sklep mieści sie w C.H. Jantar.Ubrania na półkach schludnie poukładane, wszystko prezentuje się elegancko. Personel sklepu chętnie pomaga w odnalezieniu odpowiedniego rozmiaru lub koloru. Ekspedientka pokazała mi gdzie znajdują się rzeczy przecenione,doradziła,była bardzo miła i poświęciła mi dużu czasu.Kupiłam piękny dres,z którego byłam bardzo zadowolona,a mój ukochany wnuczek na drugi dzień wystroił sie w nowy dresik na spacer.Sklep jest bardzo czysty i przyjemnie robi sie w nim zakupy.Napewno odwiedzę ten sklep jeszcze nieraz.

Odwiedzałeś ostatnio Coccodrillo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(4.06 )

BARTEK

(4.18 )

Fabien

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem