Medicus

( 4.65 )

Opinie (20)

Bardzo lubię kupować w tej aptece

Bardzo lubię kupować w tej aptece. Obsługa bardzo miła, która doradzi w wyborze leku i podpowie jeśli jest taka potrzeba. Personel zawsze uśmiechnięty i sympatyczny. Dużą zaletą tej apteki jest duża ilość osób obsługujących, dzięki czemu nie trzeba czekać długo w kolejce, obsługa przebiega szybko i sprawnie. Polecam

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy apteki w Lublinie

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy apteki w Lublinie przy ulicy Hipotecznej 4. Jest ona zlokalizowana w Śródmieściu. Wejście do apteki jest przez bramę albo od strony ulicy Hipotecznej albo przez bramę od strony ulicy Sądowej. Apteka mieści się na dziedzińcu wewnętrznym kamienic. Przy bramach od obu stron są wielkie, czytelne i dobrze widoczne szyldy wskazujące jak dość do apteki. Samo wejścia do apteki było czyste, schody wejściowe oraz podłoga prze wejściem były zamiecione. Natomiast podłoga w samym lokalu również była czysta, widać było że była niedawno zmywana. W aptece była kolejka, ale były otwarte wszystkie okienka, a panie farmaceutki prowadziły szybką i sprawną obsługę, dzięki temu czas oczekiwania był naprawdę krótki. Obsługująca mnie farmaceutka, była miła i uprzejma. Miała biały, czysty i schludny fartuch. Ceny leków są tu dość przystępne, jednak nie wszystkie leki są tu tak tanie. Ostaniu kupowałem tu lakcid i zapłaciłem za niego 2x więcej niż w innej (co prawda też tak zwanej "taniej aptece"). aptece w mieście. Tu kosztowała 12 zł za 10 ampułek, a w innej aptece tydzień później kupiłem 10 ampułek za niecałe 6 zł. Jednak jest tu sporo leków które są w korzystnych cenach, czasem nawet taniej niż można kupić je w internecie, wiem z własnego doświadczenia.

Zgłasza prze zemnie obserwacja dotyczy apteki Medicus w

Zgłasza prze zemnie obserwacja dotyczy apteki Medicus w Krasnymstawie. Mieści się ona przy ulicy Okrzei 23, nieopodal księgarni i miejskiej biblioteki publicznej. Witryny zewnętrze apteki oraz szyby w drzwiach wejściowych były czyste. Również podłoga w aptece była czysta i utrzymana w należytym porządku. Ogólnie w całej aptece panował ład i porządek, blaty były czyste i uporządkowane. Farmaceutka była miła i uprzejma. Była też bardzo staranna, kilka razy sprawdzała czy wydała dobre leki (raz czytając receptę i przynosząc leki, drugi raz sprawdzając całą receptę już na zestawieniu w komputerze i trzeci raz pakując leki do siatki jeszcze raz sprawdzała czy są dobre leki, ale tez czy są to leki o odpowiedniej dawce i opakowaniu). Pracownica była bardzo staranna, ubrana była w biały czysty i schludny fartuch. W aptece ceny są przystępne, jest możliwość płacenia kartą oraz apteka jest czynna całą dobę, to wszystko w połączeniu z fachową i pomocna obsługą zachęca do zakupów w tej aptece.

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy apteki Madicus w

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy apteki Madicus w Lublinie. Apteka ta mieści się przy ulicy Hipotecznej 4, nieopodal przychodnia lekarskiej. Apteka mieści się na dziedzińcu kamienicy, a dojść można do niej zarówno przez bramę od ulicy Hipotecznej jak i też od ulicy sądowej. Z obu stron dojście do placówki jest dobrze oznakowane. Schody prowadzące do apteki były czyste i utrzymane w należytym porządku podobnie jak też podłoga już w środku apteki. Czyste były też szyby w drzwiach wejściowych. W aptece nie było kolejki, obsługę prowadziła jedna farmaceutka, druga porządkowała dokumenty. Obie były ubrane w czyste i schludne białe fartuchy. Pracownica apteki była bardzo miła i uprzejma. Chętnie służyła radą i doradzała wybór najbardziej odpowiedniego leku. Obsługę prowadziła szybko i sprawnie. Na koniec wydała paragon i leki, podziękowała za zakupy i pożyczyła zdrowia.

Moja obserwacja dotyczy apteki Medicus zlokalizowanej przy

Moja obserwacja dotyczy apteki Medicus zlokalizowanej przy ulicy Hipotecznej 4 w Lublinie. Apteka znajduje się wewnątrz, na dziedzińcu, dojść można do niej zarówno od strony od ulicy hipotecznej jak i sądowej. Z każdej z tych dwóch ulic, aby dotrzeć do apteki trzeba wejść w bramę, jednak dojście z jednej jak i z drugiej strony jest dobrze oznaczone. Schody przed wejściem do apteki były bardzo brudne, jednak mimo padającego deszczu i panującej odwilży schody te niebyły śliskie, dzięki temu, że na każdym ze schodków była gumowa nakładka antypoślizgowa. Podłoga w aptece była brudna, ale już nie tak mocno jak schody. Stan jej czystości był do zaakceptowania, biorąc pod uwagę warunki panujące na zewnątrz. W aptece są 4 okienka obsługi pacjentów, ale otwarte były tylko dwa. Jednak nie było kolejek, przy każdym z okienek było tylko po jednej osobie (aktualnie obsługiwanej). P krótkiej chwili przyszła moja kolej. Pani farmaceutka była bardzo miła, przywitała się i zapytała w czym może pomóc, poprosiłem o pomoc w wyborze preparatu wspomagającego wzrok. Pani przedstawiła mi kilka opcji i pomogła wybrać najlepszy preparat uwzględniając jego skład, ilość tabletek w opakowaniu i cenę. No a ceny są tu dość niskie, po tym, względem apteka zasługuje na polecenie. Obsługa apteki ogólnie jest miła, chętna do pomocy i porady, nie naciąga tez klientów na drogie specyfiki, ale stara się znaleźć tańsze zamienniki i takim samym składzie (w trakcie mojej wizyty, farmaceutka obsługująca przy drugim okienku zaproponowała pacjentce taką zamianę). Pracownice apteki były ubrane w białe fartuchy, które wyglądały na czyste i schludne.

Schody wejściowe do apteki były bardzo brudne

Schody wejściowe do apteki były bardzo brudne, było na nich pełno piach i ziemi. Jednak króciutki chodnik przed schodami był już naprawiony. To znaczy jak ostatnio tam byłem to kostka z tego chodnika odchodziła, leżały luźne, pojedyncze jej sztuki i łatwo było się tam potknąć. Natomiast teraz chodnik jest już w należytym stanie, ma jednolita, zwarta i równą powierzchnię, na której już nie ma groźby przypadkowego upadku. Podłoga aptece była w miarę czysta, nie widać było jakiś wyrażalny zaburczeń, ale nie powiedziałbym tego że jest beż zarzutu. Było na niej trochę piachu naniesionego ze schodów przed apteką. W aptece była kolejka (około 7 osób), ale obsługiwały dwie farmaceutki i obsługa szła sprawnie. W trakcie oczekiwania, zauważyłem, że apteka honoruje recepty z refundacją. Myślę, że ta wiadomość ucieszy wielu pacjentów zagubionych w ostatnim czasie w związku z zmianami zasad refundacji leków. Apteka honoruje recepty z refundacją, ale muszą być oczywiście poprawnie wypełnione. Aby uzyskać refundację pacjent w aptece piszę oświadczenie, że w dniu zakupu leków jest ubezpieczony i to wszystko. Także polecam osobom szukającym aptek, do zrealizowania recepty z refundacją. Farmaceutka była bardzo pomocna, doradziła mi jaki preparat do oczy będzie najlepszy a zarazem najkorzystniejszy jeśli chodzi o cenę. Dodatkowo zaoferowała mi preparat o takich samych właściwościach, tej samej pojemności tylko innego producenta o 10 zł niż podobny lek w innej aptece. Polecam miła, fachowa obsługa chętnie służąca radą, a do tego mają tanie leki i uznają recepty z refundacją.

Apteka mała

Apteka mała, ale bardzo sprawnie zorganizowana. Brak kolejek. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Podłoga czysta, stolik z ulotkami reklamowymi i krzesła, na których można usiąść czekając na swoją kolej. W roku stoi waga, przy której od razu można się zmierzyć. Na wprost do klienta na ścianie kolorowe arkusze z bloku w czytelnie napisanymi aktualnymi promocjami obowiązującymi w aptece. przy czym ceny wyszczególnione przed obniżką i po obniżce, więc klient widzi ile oszczędza na danym specyfiku. Lek, który akurat kupowałam na przeziębienie był dużo tańszy niż w innych aptekach, więc ceny są tam przystępne. Zazwyczaj spotykałam się w sklepach, że to kasjer pytał "czy mogę być dłużny grosik"? bo nie miał jak widać, tutaj sytuacja była odwrotna i farmaceutka nie miała najmniejszego problemu z tym. Zostałam miło powitana i pożegnana.

Cała obsługa bardzo miła

Cała obsługa bardzo miła, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Z chęcią pomogą i zawsze doradzą, o wszystko można zapytać. Czasami sami proponują zamiennik lub jakąś ciekawą promocję, dzięki czemu oszczędzamy kolejne pieniądze. Obsługa zawsze ubrana schludnie, ze względu na wyższą średnią wieku Panie elegancko umalowane, bez jakichś wyzywających odchyłów. Z personelu więc jestem zadowolona zarówno pod względem kompetencji jak i wyglądu. Oferta w aptece jest bardzo bogata. Duży wybór kosmetyków ale z lekami też się nie ograniczają. Jeśli czegoś brakuje, szybko zamawiają i nie stwarzają z tego powodu żadnych problemów. Ceny najniższe w całym mieście! Dodatkowo ciągle pojawiają się nowe, ciekawe promocje na których można dużo zaoszczędzić. Apteka posiada również Kartę Stałego Klienta więc jeśli ktoś wydaje sporo pieniędzy na leki, może zbierać punkty, które wymienia się na nagrody z katalogu. Obsługa jest zorganizowana, sprawnie radzą sobie z klientami dzięki czemu nie tworzą się kolejki. Zawsze minimum dwa "okienka" są czynne. Apteka może i mała ale wygląda czysto i schludnie. Wchodząc nie zabija nas zapach leków, wręcz przeciwnie. Oszklone gabloty zawsze są umyte, nie ma kurzu więc osoba, która zajmuje się sprzątanie, bardzo dobrze sobie z tym radzi. Dodatkowo w kącie stoi mały stolik i krzesła. Czekając na swoją kolejkę można usiąść, odpocząć, napić się wody (stoi automat z wodą). Jeszcze jednym i największym plusem jest fakt, że to apteka całodobowa więc w razie jakiegoś niespodziewanego bólu zawsze jest gdzie kupić lekarstwa. Moim zdaniem najlepsza apteka w Krasnymstawie. Zarówno pod względem cen jak i obsługi.

Mój synek właśnie zaczął ząbkować

Mój synek właśnie zaczął ząbkować, każdy kto ma małe dziecko wie że zewsząd płyną dobre rady na każdy temat. Tak i ja usłyszałam jedną z takich rad a mianowicie pewna osoba zachwalała mi rewelacyjną maść na ząbkowanie tak więc udałam się dzisiaj do Apteki Medicus na ulicy Drobnika w Poznaniu i poprosiłam o tą maść pytając się uprzednio czy jest to maść na ząbkowanie. Pani farmaceutka usłyszawszy moje pytanie odmówiła mi sprzedaży tej maści tłumacząc mi jakie niesie ona ryzyko dla mojego małego szkraba. Było mi niezwykle miło że dla tej pani farmaceutki nie jest najważniejszy pieniądz i zysk, ale zdrowie jej klientów i ich dzieci.

Aptek mieści się zaraz na wprost przychodni Polmed

Aptek mieści się zaraz na wprost przychodni Polmed, więc wychodząc od lekarza można od razu zaopatrzyć się w przepisane lekarstwa. Apteka jest bardzo dobrze wyposażona, personel jest miły i kompetentny, na miejscu można zmierzyć sobie za darmo ciśnienie a za zakupy można zapłacić karta płatniczą (jedno z niewielu miejsc w Siewierzu, gdzie można zapłacić kartą) .

Bardzo lubię kupować leki w Aptece Medicus

Bardzo lubię kupować leki w Aptece Medicus, w której jest miły, uprzejmy personel z uśmiechem witający klienta.Gdy tylko przy okienku zrobi się za duża kolejka, od razu przychodzi kolejny aptekarz. Apteka jest czysta, jest również duży wybór różnego rodzaju asortymentu, którego ceny są korzystne. Do zakupów można dostać coś gratis, np batonika, czy herbatkę.

Wnętrze apteki podzielone było na 2 części z dwoma

Wnętrze apteki podzielone było na 2 części z dwoma kolejkami klientów obsługiwanymi przez 6 kas. Przy 2 ścianach apteki znajdowały się szklane gabloty z wybranymi lekami, a przy krzesłach dla klientów na małym stoliku rozłożone były ulotki reklamujące niektóre medykamenty. Pomimo że w kolejce przede mną stały tylko 4 osoby na podejście do kasy musiałem czekać 12 minut. Tak długi czekanie może być tłumaczone faktem, że niektórzy klienci wypytywali sprzedających o niektóre leki. Byłem obsługiwany przez miłą farmaceutkę w białym fartuchu bez identyfikatora z imieniem. Kupienie 11 leków za ponad 200 zł zajęło mi około 7 minut. Wizytę w aptece uważam za udaną. Personel był miły dla klientów, a apteka posiada szeroki asortyment leków. Jedynym minusem tej wizyty było po raz kolejny zbyt długie oczekiwanie w kolejce.

Do apteki MEDICUS mieszczącej się w Częstochowie przy Al

Do apteki "MEDICUS" mieszczącej się w Częstochowie przy Al. N.M.P 16 udałem się w celu wykupienia recepty, i zakupui kilku niezbędnych rzeczy do apteczki. Gdy wszedłem do środka , od razu zauważyłem , że w aptece nie ma dużego ruchu. Otwarte były trzy stanowiska, do których prowadział jedna kolejka. Ustawiłem się jako ostatnia osoba, a przede mną stało tylko dwóch innych klientów owej apteki. spojrzałem na zegarek była dokłądnie godzina 13.00, po chwili w obydwuch stanowiskach zwolniło się miejsce i dwie osoby znajdujące się przede mną udały się do kas. po chwili jedna z nich odeszła gdyż okazało się, że odbierała tylko lek, który zamówiła i wcześniej zapłaciła pieniądze. Gdy podszedłem do kasy przywitała mnie miła szczupłą blondynka słowami "dzień dobry w czym mogę pomóc" podałem swoją receptę i czekałem na wbicie jej do komputera, gdy Pani farmaceutka dokonała wbicia recepty spytała , czy będzie coś jeszcze dla mnie , pdparłem, że poproszę o witamine C, i ,że może byc jakiś zamiennik, Pani odparła iz może być tańszy CERUTIN. Następnioe podziękowałem , i odparłem ,że nic już nie będę kupował. Pani farmaceutka zaczeła przynosić i kompletować moje leki. Między czasie widziałem innych farmaceutów realizujących recepty innych klientów, każdy z nich był miły i ubrany w biały schludny uniform. Po otrzymaniu moich usłyszałęm wartość mojego zamówienia , a mianowicie 49.58zł, podałem bankton 100zł, po chwili otrzymałem właściwie wydaną resztę, aleki podane zostały w małej siatce. po odejsciu od stanowiska spojrzałęm na zegarek na którym widniała godzina 13.08. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wizyty w tej APTECE, zarówno czas jaki w niej spędziałem i jakość obsługi wypadł bardzo dobrze.

Apteka Medicus znajduje się w pasażu hipermarketu Real

Apteka Medicus znajduje się w pasażu hipermarketu Real. Samochód pozostawiłam na dużym, odsłoniętym parkingu znajdującym się przed budynkiem. Wewnątrz nie było kolejki, zostałam szybko obsłużona przez farmaceutę. Co więcej doradził mi zakup leku o dokładnie tym samym składzie jednakże w większej ilości za znacznie niższą cenę. Stanowisko było czyste i uporządkowane. Pan był miły, nie zwlekał z obsługą, pożegnał mnie uprzejmie.

Apteka ta znajduje się w pasażu hipermarketu Real

Apteka ta znajduje się w pasażu hipermarketu Real, samochód można więc pozostawic na dużym, nieosłoniętym parkingu znajdującym się przed budynkiem. Asortyment tam czasem jest droższy, czasem tańszy- w zasadzie gdy kupuję tam dany produkt to niemalże zawsze jest on w innej cenie. W lokalu może się pomieścic swobodnie kilka osób - na moje oko około 8 do 10. Dośc długo czekałam, aż kotoś mnie obsłuży, gdyż pracowała akurat dwójka starszych farmaceutów i wolno obsługiwali zarówno komputer jak i terminal do kart płatniczych. Sam towar został wydany mi szybko ale w tzw. 'miedzy czasie' w terminalu skończył się papier więc wymiana rolki także trwała dośc długo, aż z pomocą przyszła młoda asystentka aptekarzy. Pan, który mnie obsługiwał następnie wydawał mi odpis, którego wydrukowanie, a nawet podpisanie zajęło mu dużo czasu. Byłam bardzo zadowolona jak się okazało, że już koniec i mogę wyjśc. Ogólnie apteka jest dośc przyjemna aczkolwiek jeżeli mam taką możliwośc to wolę korzystac z innej.

Odwiedzałeś ostatnio Medicus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.24 )

Apteka Magiczna

(4.19 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem