Hotel Atena

( 5.00 )

Opinie (2)

Idealny nocleg

Polecam każdemu hotel. Bardzo dba obsługa o klienta, bez zarzutu. Można poczuć się tu jak w domu.

Spędziłam w tym hotelu dwie doby i jestem bardzo

Spędziłam w tym hotelu dwie doby i jestem bardzo zadowolona. Personel miły, uczynny, pomocny; w hotelu czysto i przyjemnie; restauracja na miejscu a dania przepyszne (przede wszystkim kurczak w suszonych pomidorach).Śniadania oraz dania obiadowe obfite, hotel cichy, pokoje i łazienki przestronne. Panie z recepcji pomogły w wyszukaniu okolicznych atrakcji, panie z restauracji właściwie odgadły gusta kulinarne.Polecam

Odwiedzałeś ostatnio Hotel Atena?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem