ABC Papier

( 0.50 )

Opinie (2)

Drzwi i okna sklepu były czyste

Drzwi i okna sklepu były czyste, tak samo jak podłoga wewnątrz. Na półkach za ladą znajdowało się wiele równo ułożonych produktów. Klientów obsługiwało dwoje pracowników – kobieta i mężczyzna. Oboje byli schludnie ubrani. Przy ladzie obsługiwała mnie pracownica z miną niczym nie zainteresowanej królewny. Przedmioty, o które prosiłem podawała 'od niechcenia', sprawiając wrażenie, że czeka tylko kiedy wyjdę ze sklepu. Kiedy zapytałem o papiery pakowe – dostępne były tylko małe formaty. O papier 'origami' – było tylko kilka kolorów (potrzebowałem czarnego – nie było). O taśmę z tektury falistej – też nie było. Ceny ciężko porównać, skoro niemal nic z listy zakupów nie udało się znaleźć. Paragon i resztę, składającą się z wyjątkowo brudnych i pomiętych banknotów, dostałem do ręki. Pracownica nie odpowiedziała na moje pożegnanie.W tym sklepie robiłem zakupy po raz pierwszy, i raczej po raz ostatni. Czułem się tam niechcianym gościem.

Odwiedzałeś ostatnio ABC Papier?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Gwiazdka

(5.00 )

Samfix Papier

(5.00 )

SZAŁ -profesjonalny sklep plastyczny

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem