kesCafe

( 2.00 )

Opinie (4)

Pogorszenie

Z biegiem czasu moja opinia o lokalu sie pogarsza. Ceny rosna a jedzenie mniej smaczne. Pizza ktora sie zachwycano juz nie jest tak smaczna a w dodatku znacznie drozsza. Pozatym zlikwidowano kacik dla dzieci co jest najwiekszym minusem ale widocznie zmieniaja klienele.

Wnętrze jasne i czyste

Wnętrze jasne i czyste, nie ma problemów z hałasem czy zapachami z kuchni. Podzielone na strefę przypominającą domową jadalnie i strefę bardziej elegancką. Wydzielono strefę zabawy dla dzieci. Minusem są drewniane krzesła które z czasem stają się niewygodne oraz jedna toaleta dla kobiet i mężczyzn, co wydłuża czas oczekiwania. Ciekawe menu i bardzo dobre ceny, porcję posiłków również zadowalające.Obsługa sprawna i miła. Jednak zdążyło się że stoliki nie były dokładnie posprzątane. Czas oczekiwania na posiłek nie daje się we znaki. Miejsce godne polecenia na rodzinne obiady jak i wyjścia towarzyskie.

Wybrałem się kiedyś ze znajomymi na małe piwko do kesCafe i

Wybrałem się kiedyś ze znajomymi na małe piwko do kesCafe i nie żałuję tego wyboru.Czyściutko i schludnie urządzony lokal,klimatyzacja.Jedzonko bardzo dobre,temperatura piwa odpowiednia.Bardzo bogate i różnorodne menu i codziennie oferta dnia wypisana na tablicy przed lokalem.I na dodatek ceny niezbyt wygórowane.

W piątkowe popołudnie udałem się z dziewczyną do

W piątkowe popołudnie udałem się z dziewczyną do restauracji kesCafe. Restauracja znajduje się w ciągu lokali handlowo- usługowych w centrum Mielca. Obok wejścia, na zewnątrz znajduje się cennik wraz z osobno wyeksponowaną ofertą dnia - głównie jest to zestaw obiadowy. W środku dosyć przestronnego lokalu znajduje się kilkanaście stoilków, głównie na 2, 4 osoby. Minusem jak dla mnie jest wyeksponowanie menu- tablice wiszą na ścianie przy kasie. Brakowało natomiast karty dań, bądź zwykłych ulotek, jedynie przy stoliku znalazłem skróconą wersję oferty, która normalnie jest dosyć szeroka. Wybraliśmy interesującą nas pizze, która codziennie po godzinie 18 kosztuje tylko 9,99zł. Miła pani, która przyjmowała zamówienie określiła czas realizacji na poziomie 15 min, usiedliśmy więc przy stoliku. Pomimo ciekawego wystroju wnętrza, negatywnym odczuciem był zbyt głośny dźwięk muzyki grającej w TV- chyba ktoś nie pomyślał o systemie audio - głośnikach w różnych miejscach... siedząc obok wiszącego TV nie można normalnie rozmawiać.. Po ok 25 minutach pani przyniosła nam pizzę, czas realizacji zamówienia trochę się wydłużył, ale pizza nam smakowała.

Odwiedzałeś ostatnio kesCafe?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem