AGROBUD

( 3.50 )

Opinie (1)

Sklep jest średnio widoczny

Sklep jest średnio widoczny, ponieważ znajduje się za dużym sklepem. Szyld - również średnio widoczny. Po wejściu od razu zostałam przywitana. Pan jest osobą kompetentną, ale asortyment nie jest szeroki i towar jest zakurzony. Sklep mały, mało przestronny. W miarę posegregowane rzeczy. Ceny - przeciętne. Zapachy do samochodów - mały wybór, ale ceny niskie. Środki do tapicerki - przystępne ceny. Obsługa szybka.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

19.05.2012
AGROBUD Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio AGROBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem