Face Club

( 0.83 )

Opinie (7)

Face Club Iława to dobre miejsce do odwiedzenia w

Face Club Iława to dobre miejsce do odwiedzenia w poszukiwaniu odrobiny rozrywki tanecznej w week endy. Klub jest dwu poziomowy. Na parterze jest mała sala taneczna, kanapki ze stolikami oraz bar. Na piętrze jest duża sala taneczna, bar oraz taras, gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu. Na każdym z pięter jest grany inny typ muzyki.Klub organizuje week endy tematyczne, w ten sposób zachęcając młodzież do przyjścia.Ceny są typowe dla takiego typu miejsc, jednak nie jest drogo. Osoby obsługujące bar są uprzejme oraz starają się zadowolić każdego klienta.Na każdym piętrze są toalety, które są zadbane.Na zewnątrz lokalu jest mały ogródeczek, gdzie można zapalić papierosa czy posiedzieć.Jedyny mankament to mało miejsc do siedzenia wewnątrz lokalu, częsty brak miejsca do siedzenia na tarasie oraz zbyt mały ogródeczek.

Nowy klub w trójmieście

Nowy klub w trójmieście, dwa parkiety, dwa klimaty muzyczne, nowoczesny wystrój. Ciekawy system oświetleniowy. Miejsca trzeba rezerwować z dużym wyprzedzenie, bo jak byliśmy około 22 już nie ma gdzie siedzieć -wszystko zarezerwowane. Moja dziewczyna narzekała że nie można kabin w wc od środka zamknąć. Muzyka taka sobie, klimat również. Lokal bez polotu.

Odwiedzałeś ostatnio Face Club?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Olimp

(4.00 )

Klub AWANGARDA

(0.50 )

Rockefeller Club

(4.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem