Art Net

( 4.50 )

Opinie (4)

Potrzebowałam rady w związku z laptopem

Potrzebowałam rady w związku z laptopem, tu uzyskałam pełną, fachową pomoc na miejscu, bez konieczności zostawiania urządzenia. Miły, cichy, spokojny pan/pracownik był w pełnej przychylności postawie, grzeczny, uprzejmy, wiedział co trzeba zrobić, kilku rad też mi udzielił. Ta placówka to nie tylko zakład, także sklep akcesoriów i sprzętu komputerowego, uporządkowany i zaaranżowany bez specjalnych dziwactw, ot skromna ale zaopatrzona placówka.

To średniej wielkości placówka handlowo usługowa z

To średniej wielkości placówka handlowo usługowa z kategorii multimedialnej. Można tu nabyć wszelkie akcesoria potrzebne do komputera i urządzeń współdziałających (przewody, pendriv-y, płyty CD, tusze, tonery, etc), zakupić sprzęt (drukarki, laptopy) i uzyskać pomoc techniczną w zakresie funkcjonowania. Pracownik jest bardzo miły i uprzejmy, klienta traktuje poważnie, starając się w pełni zaspokoić jego oczekiwania. Placówka mieści się na I piętrze budynku, funkcjonującego w zakresie placówek handlu i usług, jest estetyczna i panuje tu porządek

Wszystko co kojarzy się z komputerem i Internetem można

Wszystko co kojarzy się z komputerem i Internetem można nabyć w tym sklepie znajdującym się na I piętrze budynku będącego częścią Biedronki. Zlokalizowany jest w głębi prawego korytarza na końcu. Oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana, zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Sklep oferuje m.in. komputery, laptopy, drukarki, faksy, rzutniki, projektory, tusze, tonery, oprogramowania księgowe „Rewizor” w każdej wersji, gry komputerowe, gry na PS3/XBOX/360, konsole i wiele innych, także zestawy i liczne akcesoria typu myszka, klawiatura, przewody, karty pamięci, dyski, pendriv-y, płyt CD, DVD, CD – RW etc. Zakupów można dokonać w zestawach jak i w detalu. Zestawy są o tyle dobra, że negocjowanie cen wchodzi w rachubę. Do zakupionego sprzętu oferują też serwisowanie i gwarancje. W tym sklepie można tez uzyskać pomoc w razie awarii posiadanego sprzętu, gdyż usługi naprawcze też oferują. Młody sympatyczny mężczyzna który tu obsługuje jest w pełni do dyspozycji klienta, doradzi, fachowo obsłuży. W sklepie panuje ład i porządek wszystko jest rozmieszczone w pewnego rodzaju harmonii, dany rodzaj artykułów jest zgrupowany w danym miejscu. Niewielkie biurko – stanowisko obsługi na wprost drzwi wkomponowane w całość aranżacji.

Odwiedzałeś ostatnio Art Net?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem