SKK

( 4.73 )

Opinie (37)

JEST POZIOM

Jest ok. Nie mam się do czego przyczepić. Sale wyposażone, doświadczeni wykładowcy. Jestem na tyle zadowolona, że bardzo poważnie rozważam zapisanie córki do ich Liceum Akademickiego, bo w tym roku kończy podstawówkę.

Szwagier

Kończyłem farmację w SKK toruń, egzamin zawodowy zdany i to dobrze, byłem super przygotowany :D Pozdrawiam całą ekipę farmaceutów z torunia!

Iwon masaż

Od tamtego czasu dużo się zmieniło szkoła jest, naprawdę dobrze przygotowana do zajęć. Sale są wyposażone jak trzeba i nie ma problemu z planem lekcji, zawsze jest na czas. Nauczyciele dobrze przekazują swoją wiedzę. Jestem z niej zadowolona.

Iwon masaż

Od tamtego czasu dużo się zmieniło szkoła jest, naprawdę dobrze przygotowana do zajęć. Sale są wyposażone jak trzeba i nie ma problemu z planem lekcji, zawsze jest na czas. Nauczyciele dobrze przekazują swoją wiedzę. Jestem z niej zadowolona.

Tragedia

Zmiana planu dwa dni przed zajęciami, odwolywane zajęcia, brak porozumienia się z sekretariatem,nie biorą pod uwagę że większość słuchaczy pracuje i nie może zmienić grafiku z dnia na dzień. Szkoła tragedia,warto zastanowić się przed jej wyborem

polecam

Uczę się w tej szkole i jestem bardzo zadowolona z zajęć

Młody

Pisałam już na google, ale tu też mogę w sumie, dobra szkoła warta chwalenia :) <3

Michu

Przeniesienie się do was z mechanika było pomysłem 10/10 ;>>>

Diusz

A i jeszcze jedno, nie wiem jak reszta usług, ale kursy są mega tanie, szczególnie dla większych grup (no ja akurat z firmy zostałem wysłany z ziomkami).

Shortest Straw

Bardzo polubiłem się z uczelnią i wykładowcami więc git ^^

Ark

Ciężko ich nie szanować po świetnej robocie, którą wykonują

Zabr

Gdybym miał;a drugi raz podjąc decyzję o dolaczeniu do SKK to bym ja podjela. Świetna szkoła ;D

Lipka

Napisze krótko. To nie jest szkoła którą chciałby skończyć mądry człowiek by kształcić się dalej. Wychodze do toalety wracam zeszyt porysowany (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść), stwierdzilem żeby się ta osoba przyznała jesli się nie boi i taka cwana, cisza, zadaję pytanie nauczycielce czy widziała kto to zrobił , stwierdza że nie w czasie mojej nieobecnosci żadnych notatek tylko coś mówiła dodam iż siedziałem w 1 ławce . Egzamin z matmy nauczony jestem na blache z egzaminu dostaje 4 ocena została wpisana do dziennika mówie nauczycielce zeby pokazała mi moj sprawdzian w celu sprawdzenia błędów stwierdza że na następnej lekcji, jak się okazało sprawdzian zaginął czwórka skreślona w dzienniku, nauczyciel stwierdza iz ta czwórka to co innego musialo byc. Obecność na lekcji mialem w czasie sprawdzianu. Klasa pamięta o podawaniu ocen że sprawdzianu i mojej obecności nauczycielka nic z tym nie robi. J. ang. ocena 5 w podstawówce 5 lat w anglii znajomość ang. b2- c1 mielismy napisac kilka słów w j. ang. zero wymagań, poziom zerowy, jedyne co zapisac 2 kartki a5 czyli 4 strony a5. Opisalem +wstęp, rozwinięcie, zakończenie. 1 błąd stylistyczny dostałem 3- z 1 błędem piwinno być 5- mówię to, stwierdziła że ona ocenia i się jej nie podoba, ale opowieść jej się nie musi podobac chodziło o ort. Interpunkcję, oraz stylistyke . Mimo to iż na egzaminach można mieć otwarte zeszyty i wystarczy miec notatki. Ale wiadomo na kierowce autobusu lub motorniczego nie trzeba mieć wiedzy matematyka fizyka lub chemika ani z matmy ani z polskiego tylko skończone średnie a po co to średnie skoro nie wyniosą ani zachowania ani wiedzy.

Szkoła z klasą

Nie mam pojęcia co wam nie leży, uczęszczam na kurs w Bydgoszczy i jedyne co mogę tej szkole zarzucić to.....nic. Polecam się uczyć i chodzić na zajęcia, po prostu ;))

Nie wiem, skąd takie złe opinie...

Naprawdę nie wiem, jak to możliwe, że pojawiają się słabe opinie, ja uczę się właśnie w Łodzi na Techniku Weterynarii i jestem bardzo zadowolona! Wszystko przebiega w bardzo miłej atmosferze, sale są dobrze wyposażone, wykładowcy profesjonalnie przekazują wiedzę, z paniami w sekretariacie też bez problemu można się dogadać w każdej sprawie. Także polecam każdemu. Wiem od koleżanki, która skończyła tutaj kurs pierwszej pomocy, że też była bardzo zadowolona. Także opinie typu 1 gwiazdka z opisem "fatalnie" pozostawię bez komentarza, bo chyba wiadomo, że chodzi o nieuczciwą konkurencję...

Odwiedzałeś ostatnio SKK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(5.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem