ABA MEBLE

( 5.00 )

Opinie (2)

Sklep który z zewnątrz nie rzuca się w oczy

Sklep który z zewnątrz nie rzuca się w oczy, ukryty za drzewami, trudno go dostrzec z głównej ulicy, w środku bardzo mało miejsca z powodu dużej ilości mebli, brak konkretnej ekspozycji, jakoś tak chaotycznie poustawiane, dużo zakamarków ciężko manewrować między meblami, łatwo coś uszkodzić; ceny bardzo wysokie w stosunku do konkurencji; pan (nie wiem czy to pracownik czy właściciel?) nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż czy w doradztwo klientowi, jak się go poprosi o informacje to wszystkiego musi poszukać, średnio orientuje się w posiadanym asortymencie;

Odwiedzałeś ostatnio ABA MEBLE?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PEPCO

(4.10 )

DUKA

(4.01 )

Flo

(3.02 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem