Centrum Edukacji Szkoła Językowa Elsinore

( 5.00 )

Opinie (2)

Będąc przejazdem zauważyłem Szkołę językową Elsinore

Będąc przejazdem zauważyłem Szkołę językową "Elsinore", która mieści się blisko centrum Katowic przy ulicy Gliwickiej naprzeciw Cinema City. Postanowiłem wejść do siedziby i zapytać o zakres rożnych kursów językowych. Szkoła posiada znaczne promocje, nauka niby jest dostosowana do naszych potrzeb i tempa nauki. Jest również możliwość zajęć indywidualnych. Obsługa bardzo rzeczowa. na koniec otrzymałem informator reklamowy.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Edukacji Szkoła Językowa Elsinore?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.31 )

Alliance Française

(1.50 )

Axon Międzynarodowa Sieć Nauczania

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem