Clean&Fresh

( 3.50 )

Opinie (1)

Pralnia ta zawsze spełniała moje usługi

Pralnia ta zawsze spełniała moje usługi.Obsługa jest profesjonalna, rzeczy oddawane do czyszczenia traktowane z pietyzmem.Wracają czyściutkie i świeże.Nawet te z uporczywymi plamami.Minusem są spore terminy oczekiwania- zdarza się ,że trzeba czekać min.tydzień.Ceny też do najniższych nie należą, wprost przeciwnie.Rzadko, bo rzadko, ale można skorzystać z promocji-aktualna prezentuje się tak,że za czyszczenie spodni płaci się 9.90zł.Więcej na stronie www.pralniacleanandfresh.pl

Odwiedzałeś ostatnio Clean&Fresh?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pralnia DORADO

(4.25 )

5 a Sec

(1.35 )

WPO ALBA

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem