Czekolodziarnia Choice

( 4.50 )

Opinie (12)

Pomimo braku kolejki czekałam z córką na obsługę

Pomimo braku kolejki czekałam z córką na obsługę. Lody za to pyszne, szczególnie pistacjowe.

Miła obsługa

Miła obsługa, bardzo dobre lody i gorąca czekolada. Jeśli chodzi o lody, Panie nie żałują i już jedna gałka to jak 2-3 w innych miejscach, lody dwu gałkowe to już dla prawdziwych obżartuchów ;)Polecam lody Nektar Bogów, uczta dla podniebienia!

Generalnie jedyne co mnie zraziło to kilka nieposprzątanych

Generalnie jedyne co mnie zraziło to kilka nieposprzątanych stołów. Obsługa bardzo miła, bez zarzutów. Po zapytaniu o polecenie jakichś dobrych deserów i lodów uzyskałam pełną odpowiedź ze strony obsługującej. Miejsce godne polecenia, lody pyszne, zgodne z zapewnieniami z uwagi na fakt, że są one robione przez pracowników, także jakość z najwyższej półki, ale co istotne placówkę tę przede wszystkim wyróżnia szybka obsługa, uśmiech na twarzy i miły kontakt z klientem.

Nie była to moja pierwsza wizyta w czekoladziarni

Nie była to moja pierwsza wizyta w czekoladziarni. Pierwszy raz stanęłam w kolejce zaciekawiona, czemu tyle ludzi oblega to stoisko (w galerii lody na gałki są przynajmniej w 2 innych miejscach). Szybko przekonałam się, że lody są pyszne i często tam wracam. Zwykle czeka się dłużej niż byłoby to akceptowalne w przypadku mniej smacznych produktów, ale ostatnią niedzielę czekałam w kolejce ponad 20 minut - w końcu zdecydowałam się na lody na wynos, bo zaobserwowałam, że klienci siedzący przy stolikach czekają jeszcze dłużej. Dziewczyny z obsługi wydają się być sympatyczne i dwoją się i troją, ale jest ich po prostu za mało. Przyjmują i realizują zamówienia sprawnie, upewniają się, jakie smaki wybrali klienci i w jakich kombinacjach, udaje im się zachować porządek, ale myślę, że w sezonie (albo chociaż na weekendy) przydałaby się dodatkowa osoba. Moje ulubione smaki - mascarpone (naprawdę kremowe), czekoladowe (czekoladowe, nie o smaku czekoladowym, smak jest naprawdę głęboki) i owocowe sorbety (truskawka, cytryna). Cena gałki - 2.5. Bez problemu można poprosić o papierowy kubeczek zamiast rożka.

Bardzo lubię kupować tutaj lody

Bardzo lubię kupować tutaj lody. Mają świetny smak, najlepsze to smaki mascarpone i nektar bogów. Obsługa przez personel bardzo dobra. Zachowanie bardzo dobre. Oferta to pyszne lody i ręcznie robione czekoladki. Organizacja - lubię to miejsce, bo za lody można zapłacić kartą płatniczą. Bardzo schludne miejsce, jest kilka stolików przy których można wygodnie usiąść.

Odwiedzałeś ostatnio Czekolodziarnia Choice?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.75 )

GRYCAN

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem