Gazela

( 3.00 )

Opinie (2)

Wypatrzyłam fajną torebke ze skóry

Wypatrzyłam fajną torebke ze skóry. Kosztowała troche dużo bo ponad 300 zł, ale na prezent na święta sobie sprawię, w ogóle bardzo fajny i zadbany sklep. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo zainteresowana klientem i bardzo kompetentna. Kolejek przy kasie brak. Sklpe ładnie urzadzony i ten cudny zapach skóry.

Firma GAZELA działa w branży galanterii skórzanej od

Firma GAZELA działa w branży galanterii skórzanej od ponad 15 lat.Posiada 2 salony sprzedaży-w Bydgoszczy w Galerii Pomorskiej i w Toruniu w Domu Towarowym.Oferuje gamę odzieży skórzanej renomowanych Firm: Derri, Ochnik, Gianni jak również walizki, teczki, torby, portfele.... znanych i uznawanych marek- Samsonite, Wittchen, Valentini, Gilda Tonelli, Ripani.... Podczas mojej wczorajszej wizyty w salonie,stwierdziłam,że czasy dawnej świetności i prężności,jak i serwowania klientom wyszukanego towaru,firma Gazela ma już za sobą.Zastałam niemodny asortyment,przebrzmiałe modele i fasony torebek,kurtek.Ceny-niezmiennie-wysokie.Obsługa nieobecna duchem...Kiedyś było tu wiele pożądanego towaru...Śnił się po nocach...

Odwiedzałeś ostatnio Gazela?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem